64Audio tia Trió - Multiprzetwornikowe słuchawki dokanałowe Hi-End - Salon Poznań

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: 64AUDIO
  • Dostępność: 2-3 dni robocze
  • szt.
  • 9 899,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

64Audio tia Trió
MULTIPRZETWORNIKOWE SŁUCHAWKI DOKANAŁOWE
KLASY HI-END

Oparte na w pełni bezkanałowej konstrukcji, przełomowej, opatentowanej technologii tia ™ single-bore, komorach akustycznych tia oraz autorskich, zbalansowanych przetwornikach otwartych tia

Nie umknie ci żaden szczegół, czy linia basu, dzięki przetwornikowi dynamicznemu, który zapewnia odpowiednią masywność i soczyste uderzenie basów. Komora poszerzania częstotliwości (Frequency eXtension Chamber) umożliwia doskonałą kontrolę nad średnim pasmem przetwornikowi dynamicznemu z tylnym wylotem powietrza, torując drogę do perfekcyjnie umieszczonych częstotliwości średnich, dając wokalom i instrumentom niesamowicie naturalne brzmienie.

Szczegółowa i solidna górna średnica pozostają zrelaksowane w swej prezencji i łatwo układają się w gładki i rozszerzony ‘szczyt tia’, czyli sygnaturę typową dla wszystkich słuchawek z przetwornikiem wysokonowym tia. Dodatkowo, wewnętrzna, opatentowana technologia apex ™ uwalnia ciśnienie powietrza z kanału słuchowego w celu pozbawienia zmęczenia podczas słuchania.

Cała ta technologia została umieszczona w ergonomicznych korpusach, wykonanych z litego kawałka aluminium. Dzięki fantastycznym panelom przednim ze szczotkowanego aluminium, 64 Audio tia Trió jest niezmiernie trwałym i równie eleganckim modelem w serii T-Series.

Podobnie jak wszystkie produkty Universal-Fit od 64 AUDIO, słuchawki tia Trio z natury izolują hałas zewnętrzny i są zaprojektowane tak, aby dobrze współpracować z szeroką gamą osobistych urządzeń audio, a także ze wszystkimi osobistymi systemami monitorowania.