Astell & Kern SP1000 - Flagowy przenośny odtwarzacz HI-RES - Salon Poznań

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Astell&Kern
  • Dostępność: 2-3 dni robocze
  • szt.
  • 16 999,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

A&ultima SP1000 - A & ultima SP1000
High-Endowa nowość!

 

Astell & Kern ma zaszczyt przedstawić A & ultima SP1000:

A & ultima SP1000 to jedyny w swoim rodzaju, high-endowy odtwarzacz muzyczny wysokiej rozdzielczości, wyposażony w najnowsze i najbardziej zaawansowane funkcje.
Prawdziwy flagowiec wśród odtwarzacz muzycznych wysokiej rozdzielczości. Jest to pierwszy odtwarzacz Astell & Kern wyposażony w ośmiordzeniowy procesor, zapewniający doskonałą responsywność i wydajność. Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości HD5 zapewnia najwyższą jakość oglądania. Innowacyjny, wielofunkcyjny pierścień. Obudowa ze stali nierdzewnej lub miedzi. A & ultima SP1000: absolutnie najnowsza technologia od Astell & Kern.

 

Wysoka moc wyjściowa i żywy dźwięk:

Jednocześnie w tradycyjnych rozwiązaniach dźwięk cierpiał z powodu szumów i zniekształceń przy zwiększonej mocy. Zaawansowane technologie przetwarzania i zarządzania sygnałami dźwiękowymi Astell & Kern zastosowane w A & ultima SP1000 zapewniają większą moc przy mniejszym poziomie szumu i minimalnych zniekształceniach. Niezależne układy DAC dla lewego i prawego kanału audio zapewniają szerszą scenę oraz lepszą separację stereo. Każdy DAC AK4497EQ zapewnia bogatą i żywą reprodukcję dźwięku, co pozwala słuchaczowi cieszyć się dźwiękiem dokładnie tak, jak zostało to zaplanowane.

 

SP1000 vs. AK380:

Doskonała wydajność, perfekcyjne doznania A & ultima SP1000 jest wyposażony w ośmiordzeniowy procesor, który umożliwia odtwarzaczowi wierne przekazanie muzycznych detali znajdujących się w oryginalnym nagraniu bez zniekształceń przy sprawnym i pozbawionym opóźnień działaniu. A & ultima SP1000 charakteryzuje się szybszym czasem uruchamiania, błyskawicznym przesyłaniem plików, brakiem lagów oraz nowym, intuicyjnym interfejsem użytkownika, gwarantując optymalną, bezproblemową obsługę odtwarzacza.

 

W pełni profesjonalna jakość dźwięku:

Najnowsza technologia oparta na dwóch DACach AK4497EQ oraz nowy procesor w SP1000 A & ultima pozwalają na dokładne, niezwykle precyzyjne odtwarzanie natywnego dźwięku 32-bitowego / 384kHz bez utraty jego jakości. Muzyka jest odtwarzana bit-for-bit, czyli dokładnie z założeniami wykonawcy oraz techników dźwiękowych danego utworu. A&ultima SP1000 obsługuje również natywne odtwarzanie bit-to-bit DSD w częstotliwości do 11,2 MHz - czyli jakości dźwięku, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 

Nowy, intuicyjny interfejs użytkownika A & ultima SP1000 posiada ulepszoną budowę interfejsu, która zapewnia odtwarzanie muzyki z ekranu głównego, tak aby użytkownik mógł lepiej skoncentrować się na odtwarzanej muzyce. Umieszczając przycisk zasilania na wielofunkcyjnym pierścieniu z boku A & ultima SP1000 zamiast na jego górze, użytkownik może regulować głośność, jak również włączać i wyłączać ekran LCD, łatwo i intuicyjnie. A & ultima SP1000 posiada bez ramkową konstrukcję, aby maksymalnie zwiększyć rozmiar ekranu. Wyświetlacz HD5 o wysokiej rozdzielczości zapewnia żywe kolory i niezwykle wysoką czytelność. Informacje o piosenkach i odtwarzaczu są wyraźne, kolorowe i łatwe do odczytu na większym niż kiedykolwiek, jaśniejszym ekranie.

- Odtwarzacz, jako główny. Wszystkie funkcje skupiają się na „powtórzeniach utworów".
- Bezpieczny dostęp do muzyki DB i funkcji do zarządzania plikami muzycznymi
- Minimalna głębokość menu i prosta struktura
-
Szybsze ładowanie, szybsze przesyłanie plików Obsługa USB typu C kolejnej generacji umożliwia przesyłanie plików do 10 Gb / s i obsługuje zarówno transfer danych, jak i ładowanie przy pomocy tego samego kabla.

 

Protokół USB 3.0 przenosi dane dwa razy szybciej w porównaniu do innych odtwarzaczy Astell & Kern. Ładowanie za pomocą szybkiej ładowarki (przy 9V / 1,67A) zajmuje tylko dwie godziny i umożliwia 12 godzin ciągłego odtwarzania.

Maksymalne 12-godzinne, ciągłe odtwarzanie oparte jest na formacie 16-bit / 44 kHz, w formacie FLAC, przy wyłączonym wyświetlaczu, głośność 75 w trybie odtwarzania. Szybka ładowarka (9V / 1.67A) i ładowarka (5V / 2A) nie są częścią zestawu.

 

Koncepcja Projektu:

A & ultima SP1000 jest naturalny, niczym kamień szlachetny oraz poddany obróbce precyzyjnego szlifowania przez profesjonalistów. Wiedząc, że dźwięk odbija się od masy, podobnie jak światło odbija się od powierzchni, zaprojektowaliśmy A & ultima SP1000, niczym kamień szlachetny z odblaskowymi właściwościami na jego powierzchni. Pierścień regulacji głośności stylizowany na koronę w prawym rogu odtwarzacza przypomina cięcia kamieni szlachetnych, które odbijają światło pod różnymi kątami. Ten wyjątkowy pierścień A & ultima SP1000 nie tylko zapewnia tak wizualne, jak i sensoryczne doznania swoją precyzją i wykonaniem, ale również pozwala na wygodną, precyzyjną regulację głośności oraz włączanie i wyłączanie urządzenia jednym palcem, z dodatkowymi funkcjami, które dostępne są po wciśnięciu, czy obrocie pierścienia. Obudowa A & ultima SP1000 jest wykonana z niezwykle wytrzymałej stali nierdzewnej lub miedzi, odpornej na starzenie się podczas używania, wstrząsy i drobne uszkodzenia mechaniczne. A & ultima SP1000 stanowi absolutnie najlepszy odtwarzacz audio high-end na rynku. Odtwarzacz w artystycznie zaprojektowanej, unikalnej obudowie z materiałów najwyższej jakości i trwałości, z zaimplementowanymi najnowocześniejszymi technologiami w jego wnętrzu, które zagwarantują niezrównane doznania dźwiękowe nawet najbardziej wymagającym audiofilom.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz