CAMBRIDGE AUDIO Yoyo S - Przenośny głośnik Bluetooth - Salon Poznań

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Cambridge Audio
  • Dostępność: magazyn zewnętrzny ok. 3 dni roboczych poinformujemy Cię o dokładnym terminie realizacji zamówienia
  • szt.
  • 790,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Głośnik Cambridge Audio Yoyo S

 


S czyli small - oznacza małe, od zewnątrz, czyli tak jak wygląda nasz najnowszy głośnik. Bardzo zwarta konstrukcja zapewnia maksimum mobilności. Jednak za tkaniną, głośnik posiada szereg wydajnych elementów wysokiej jakości, dlatego dźwięk wcale nie jest "small".

W obudowie mieszczą się dwa szerokopasmowe głośniki, oraz głośnik sub-niskotonowy wspomagany membraną bierną, dlatego Yoyo dostarcza czyste, responsywne niskie tony.

Panel sterowania działający na dotyk, rozpoznaje również gesty, dlatego gdy przeciągniesz nad nim ręką od lewej do prawej, możesz zmienić utwór na następny lub wznowić jego odtwarzanie, oraz z prawej w lewo, aby zatrzymać odtwarzanie bez dotykania jakichkolwiek przycisków.

Ładowanie USB:
Pomimo, że uwielbiamy nasze smartphone'y, to zdajemy sobie doskonale sprawę, że bateria w nich dość szybko się wyczerpuje. Dlatego w głośniku zostało umieszczone złącze ładowania, aby nie mając dostępu do zasilania, móc bez problemu naładować baterię w telefonie.

Zestaw głośnomówiący:
Podczas słuchania muzyki, bez problemu można odebrać przychodzące połączenie na głośniku, dzięki wbudowanemu mikrofonowi. A jeśli w pomieszczeniu znajdują się inne osoby? Cóż, mogą również wziąć udział w rozmowie.

Żywotność baterii:
Głośnik pozwala na odtwarzanie muzyki przez ok. 14 godzin. Co oznacza, że możesz zrobić 14 godzinną imprezę. Lub dwie imprezy po 7 godzin, lub 7 dwu godzinnych imprez, lub 14 sesji Zumby zanim będziesz musiał ponownie naładować głośnik.

Bluetooth NFC:
Podłącz do głośnika dowolne urządzenie z funkcją Bluetooth.

Aux in:
Urządzenia bez Bluetooth również można podłączyć, dzięki złączu mini-jack, za pomocą dołączonego do zestawu przewodu.

Specyfikacja techniczna:
- Dwa głośniki szerokopasmowe
- Subwoofer z membraną bierną
- Bluetooth NFC
- 1x3,5mm aux
- 1xUSB złącze ładowania
- Obsługa gestów
- Zestaw głośnomówiący
- Wymiary: 246 x 128 x 67mm
- Waga: 1,2kg