COWON Plenue J 64 GB - Odtwarzacz plików HI-RES - Salon Poznań

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: COWON
  • Dostępność: 2-3 dni robocze
  • szt.
  • 1 198,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Odtwarzacz plików HI-RES

Cowon Plenue J 64GB

 

Cowon Plenue J doskonałe brzmienie i długi czas pracy. Który z konkurencyjnych sprzętów może pochwalić się ponad 50 godzinami pracy na jednym ładowaniu? Plenue J tyle wytrzymuje i brzmi bardzo dobrze. Zapewni nawet wymagającym melomanom długie godziny z ulubioną muzyką.

 

Doskonałe brzemienie, doskonały design
Wyruszyliśmy z misją stworzenia idealnego przenośnego DAP. Co mogliśmy zrobić, aby kolejne przenośne urządzenie było jeszcze cieńsze, lżejsze i trwalsze? Zdaliśmy sobie jednak sprawę, że mimo wszystko najważniejszym elementem do realizacji jest istota czystego dźwięku. Jednakże nie tylko ją udało się nam uchwycić w Plenue J.

 

Nieskazitelny dźwięk HD, zgdony z wizją wykonawcy
Plenue J pozostaje natchniony pasją artysty dla perfekcyjnego dźwięku HD. Źródła dźwięku 24-bitowe / 192-kHz, to najwyższej jakości sygnały audio używane w procesie profesjonalnego nagrywania studyjnego. Plenue J zapewnia niedościgniony poziom obecności i jakości dźwieku dzięki ekspresyjnym wokalom oraz bogatszemu, okazałemu brzmieniu sesji.

 

Wysokiej jakości 24-bitowy DAC dla najczystszej reprodukcji dźwięku
Plenue J jest wyposażony w wysokiej klasy stereofoniczny przetwornik cyfrowo-analogowy 24bit / 192 kHz, który odpowiada za wierną produkcję dźwięku reprodukcję dźwięku wysokiej rozdzielczości 24 bit o jakości studyjnej bez zniekształceń, czy strat.

 

Rozbudowana obsługa kodeków z myślą o twojej ulubionej muzyce
Plenue J obsługuje w pełni dźwięk HD wraz z szeroką gamą kodeków, dzięki czemu można zapomnieć o problemach z formatowaniem i po prostu zacząć słuchać ulubionej muzyki. Na przykład, bezstratny format nieskompresowany 24bit / 192 kHz, taki jak AIFF, czy bezstratne formaty skompresowane, taki jak FLAC, APE, WAV, MP3, WA, TTA itp.

 

Kolejne kryterium dźwięku doskonałego: JetEffect 5 i BBE+
JetEffect 5 i BBE + działają razem, aby skorygować fazę i zniekształcenia dźwięku spowodowane fizycznymi ograniczeniami odbiornika lub środowiska odsłuchowego oraz aby odtwarzać dźwięk najbliższy oryginalnego nagrania studyjnego. Ponadto, użytkownicy mogą tworzyć własne, optymalne brzmienie zgodne z osobistymi preferencjami za pomocą filtrów BBE + i EQ

 

53 godziny zaba non-stop
Nasza wiedza techniczna stopniowo ewoluuje, poczynając od wydajności akustycznej, aż do technologii produktu. Dzięki energooszczędnemu układowi obwodów oraz wysokowydajnemu akumulatorowi Plenue J jest mniejszy i cieńszy niż kiedykolwiek wcześniej, zapewniając do 53 godzin ciągłego odtwarzania MP3 lub 27 godzin dźwięku HD. Plenue j jest gotowy do codziennego działania, więc zacznij słuchać, nie martwiąc się o ładowanie.

 

Smukły, lekki, efektowny
Przy grubości poniżej 1cm i wadze zaledwie 78g, genialny design Plenue J zwrócił na siebie uwagę świata przenośnych urządzeń DAP. Atrakcyjne opcje kolorystyczne podkreślają piękno Plenue J.

 

Fuzja elementów projektu Slim Pilaster
Metal o wysokiej trwałości zostaje poddany specjalnej obróbce, aby idealnie uchwycić kątowe piękno równoległościanu i gładkiej, zakrzywionej powierzchni walca. Ta odważna próba połączenia kontrastujących kształtów, reprezentuje chęć przywołania obrazów ścian i filarów w doskonale zrównoważonych, starożytnych greckich świątyniach. Dzięki kształtowi, która otacza gniazdo słuchawkowe, cylindryczna konstrukcja Plenue J służy również do ochrony urządzenia.

 

Odzwierciedlając kolory natury: Jupiter Gold & Misty Ocean
Kolory Plenue J są tak trudne do opisania, jak kolory występujące w przyrodzie. Jupiter Gold świeci najjaśniej w układzie słonecznym, a Misty Ocean jest głęboki niczym otchłań. Obie wersje przyciągają uwagę zdecydowanie na dłużej.

Produkt objęty 2-letnią gwarancją.

 

Dane techniczne:

Producent Cowon
Model Plenue J 64GB
Przyciski POWER, PLAY/PAUSE, VOL+, VOL-, FF, REW
Wyjście 1V rms
Impedancja wyjściowa 0,5 Ohm
Wyświetlacz dotykowy szerokokątny 2,7” (240×320)
SNR – 123dB
Obsługiwane formaty FLAC, WAV, AIFF, ALAC, APE, MP3, WMA, OGG
Pamięć wbudowana – 64 GB*, zewnętrzna – microSD, max 128GB**
THD + N 0,003% (24bit, 48kHz)
Crosstalk -105dB
Czas pracy około 53 godzin (pliki MP3, 128kbps) / 27 godzin (pliki 24bit, 96kHz, FLAC)***
Czas ładowania około 2 godzin (przez złącze Micro USB z adapterem 5V/2A)
Regulacja głośności 100 poziomów
Wymiary 53,2 mm x 102 mm x 9,2 mm
Bateria wbudowana, litowo-polimerowa
Waga 78 g
Gwarancja 2 lata