FiiO FA1 BLACK - Przewodowe słuchawki dodkanałowe - Salon Poznań

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Fiio
  • Dostępność: 2-3 dni robocze
  • szt.
  • 499,00 zł 449,00 zł / szt.
  • Oblicz
FiiO FA1 - Przewodowe słuchawki dokanałowe.
LETNIA WYPRZEDAŻ!
 

Nowość w segmencie monitorów dousznych od FiiO. Wyposażone w pojedynczy przetwornik armaturowy Knowles ED - 33357, kabel MMCX oraz wytwarzane na drodze zaawansowanej technologii druku 3D, zapewniają rewelacyjny dźwięk w przystępnej cenie.
 

 
Niezrównana precyzja dzięki najnowszej technologii druku 3D
 
Model FA1 jest wytwarzany przy użyciu zaawansowanych drukarek 3D klasy przemysłowej, wykorzystujących technologię drukowania DLP o rozdzielczości do 25um. W porównaniu z tradycyjnymi procesami formowania czy też formowania wtryskowego, drukowanie 3D połączone z zaawansowanym modelowaniem cyfrowym, pozwala nam uzyskać większą spójność pomiędzy poszczególnymi jednostkami słuchawek, co przekłada się również na ogólnie lepszą jakość dźwięku.
 
 
Specjalny przetwornik Knowles urzekający swoim brzmieniem
 
Wewnątrz FA1 zainstalowaliśmy specjalnie dostosowany do tego modelu słuchawek zbalansowany przetwornik armaturowy, opracowany wspólnie przez FiiO i Knowles - specjalisty od przetworników B/A. Będąc świadomi mocnych stron zbalansowanych przetworników armaturowych, zdecydowaliśmy się na ich zastosowanie w FA1, tak aby uzyskać doskonałe brzmienie za każdym razem. Również dzięki niskiej impedancji na poziomie 165 Omów możesz mieć pewność, że FA1 będą brzmiały świetnie, nawet gdy źródłem audio będzie Twój telefon.
 
 
Gładki, aksamitny, precyzyjny… czyli dźwięk przetwornika armaturowego
 
Zbalansowane przetworniki armaturowe w FA1 w połączeniu ze specjalnie zaprojektowanym mikrometrycznym kanałem akustycznym, zostały dostrojone w ten sposób, aby zapewnić naturalną i jednocześnie gładko brzmiącą odpowiedź częstotliwościową. Dzięki FA1 otrzymujesz donośne, ale szybkie basy, porywające, bogate tony średnie oraz świetnie odwzorowane detale tonów wysokich, których mogą dostarczyć wyłącznie zbalansowane przetworniki armaturowe.
 
 
Doskonale wyeksponowane niezwykłe wnętrze 
 
Górna część FA1 z charakterystyczną strukturą fal została uzupełniona o równie widowiskową przezroczystą obudowę, dzięki czemu można podziwiać design i dbałość o każdy szczegół konstrukcji FA1.
 
 
Świetne dopasowanie dzięki wnikliwym testom
 
Kształt FA1 został zaprojektowany w wyniku zbadania i przetestowania dziesiątek tysięcy kształtów ludzkiego ucha, aby zapewnić maksymalny komfort używania oraz aby dźwięk przepływał bez zbędnych przeszkód bezpośrednio do Twoich uszu.
 
 
Wybór idealnej powłoki zewnętrznej
 
Zewnętrzna powłoka FA1 wykorzystuje przyjazny dla skóry materiał żywiczny, specjalnie dobrany pod kątem maksymalnego komfortu noszenia oraz jego zdolności do trwałego zachowania koloru i połysku przez wiele lat.
 
 
Lekkie jak piórko
 
Dzięki zaawansowanej technologii druku 3D i przyjaznemu dla skóry materiałowi na bazie żywicy, z którego wykonana jest obudowa, pojedyncza słuchawka FA1 waży zaledwie 4,5 grama. Praktycznie nie odczujesz, że je nosisz…
 
 
Odłączane kable uwalniają dźwięk
 
Kabel MMCX nie tylko zwiększa trwałość FA1, ułatwiając jego wymianę, ale także poprawia ich brzmienie. Dołączony kabel zakończony wtykiem 3,5 mm jest wykonany z posrebrzanej miedzi beztlenowej, zapewniając doskonałą przejrzystość oraz rozległą scenę dźwiękową.
 
 
Doskonałe brzmienie dla każdego
 
FiiO nigdy nie przedrażał swoich produktów, jednak zawsze stara się zapewnić świetny dźwięk, który jest realnie przystępny dla przeciętnej osoby. Dzięki sterownikowi BA od Knowles oraz najnowocześniejszemu procesowi drukowania 3D kontynuujemy tę tradycję, produkując znakomicie brzmiące produkty o wysokiej jakości w przystępnej cenie.
 
 
Dbałość o szczegóły zaczyna się od akcesoriów
 
W komplecie wraz z FA1 znajdziemy: wodoodporny
futerał, szczoteczkę do czyszczenia, zoptymalizowane pod kątem basów końcówki (3 pary), a także końcówki zoptymalizowane pod kątem zrównoważonej sygnatury dźwiękowej (3 pary). Dzięki nim, już zaraz po zakupie FA1 możesz zacząć słuchać swojej ulubionej muzyki w sposób, jaki najbardziej Ci odpowiada.
 
 
Specyfikacja techniczna:
 
• Typ słuchawek: IEM z kablem za ucho
• Pasmo przenoszenia: 20Hz do 20kHz
• Typ przetwornika: Knowles ED - 33357
• Impedancja: 15 Ohm @ 1kHz
• Czułość: 111dB (1kHz@1mW)
• Maksymalna moc wejściowa: 100mW
• Wtyk: kątowy 3,5 mm
• Długość przewodu: 120 cm
• Waga pojedynczej słuchawki: 4,5 g