FiiO LC-2.5B - Przewody słuchawkowe z posrebrzanej miedzi monokrystalicznej o wysokiej czystości - Salon Poznań

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Fiio
  • Dostępność: 2-3 dni robocze
  • szt.
  • 199,00 zł / szt.
  • Oblicz
FiiO LC-2.5B
Kable słuchawkowe z posrebrzanej miedzi
monokrystalicznej o wysokiej czystości
 

 
Wybitny kunszt wykonania:
 
Rdzeń tych trzech modeli kabli słuchawkowych składa się z monokrystalicznej posrebrzanej miedzi o wysokiej czystości (OCC). Żyły te są połączone z wyjątkowo mocnymi włóknami Kevlar, aby zapewnić, że sygnały dźwiękowe są transmitowane z najwyższą dokładnością przy zachowaniu maksymalnej trwałości. Kable lewego i prawego kanału są ułożone obok siebie w podwójnym splocie, co pozwala na niezależne przekazywanie sygnału obu kanałów, w celu uzyskania lepszej ich separacji. Świetnie prezentująca się całość zawarta jest w półprzezroczystej osłonie kabla, wykonanej z przyjaznego dla środowiska TPU.
 
Złącza MMCX są całkowicie przezroczyste, aby zachować poczucie  spójności designu całego kabla, a także pozwala zajrzeć do wewnętrznych elementów złącza.
 
 
Przenieś jakość dźwięku swoich słuchawek na wyższy poziom:
 
Posrebrzana miedź monokrystaliczna o wysokiej czystości zastosowana w rdzeniach modeli LC-2.5B / 3.5B / 4.5B wiernie zachowuje teksturę Twojej muzyki, zapewnia gładszą charakterystykę częstotliwościowa oraz ogólnie czystszy dźwięk. Te kable, to gwarantowane udoskonalenie szczegółowości i wierności brzmienia dla Twoich obecnych słuchawek.
 
 
Stylowy dodatek do Twojego stylu:
 
Wraz z korzystaniem z dźwięku lepszej jakości, możesz dumnie prezentować ten kabel, uwidaczniający swoją znakomita zawartość, tym samym subtelnie wskazując, że słuchanie muzyki traktujesz serio i do tego robisz to w świetnym stylu.
 
 
Kable dla dowolnego źródła:
 
Kable słuchawkowe serii LC-B są dostępne z trzema najpopularniejszymi wtykami, odpowiednimi dla różnych odtwarzaczy muzycznych dostępnych na rynku - zbalansowanym 2,5 mm, 3,5 mm single-ended oraz zbalansowanym 4,4 mm. Nie musisz się już martwić, jeśli Twoje słuchawki będą miały działać z przenośnym odtwarzaczem audio.
 
 
Różne sposoby słuchania:
 
Dla użytkowników słuchawek FiiO ze złączem MMCX. Dla miłośników audio, którzy chcą, aby ich muzyka brzmiała lepiej. Dla audiofilów przenośnych odtwarzaczy, którzy oczekują wszystkiego, co najlepsze w połączeniach zbalansowanych.