Heco Direkt - kolor czarny - kolumna podłogowa

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Heco
  • Dostępność: 2-3 dni robocze
  • szt.
  • 4 829,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Heco Direkt

 

Zainspirowane klasycznymi modelami 2-drożne kolumny głośnikowe klasy high end "Direkt" powstały w laboratoriach Heco! Głośnik niskotonowy (subwoofer) z membraną o średnicy 25 cm z papieru celulozowego Kraft i napęd o skrajnie niskim poziomie zniekształceń odpowiadające za wyraziste i precyzyjne odtwarzanie dźwięku są wspierane przez wielką objętość powietrza i dwie skierowane w dół (down fire) rury bass-reflexowe. We współpracy z dysponującym wysoką energią przetwornikiem wysokotonowym z jedwabną kopułką, niezwykle mocnym, podwójnym magnesem i odlanym z aluminium panelem wave control wytwarza on dobrze zrównoważony, dynamiczny obraz dźwiękowy z krystalicznie czystym, działającym bezpośrednio zakresem wokalnym. Dzięki jej znakomitej sprawności i zlinearyzowanej charakterystyce impedancji kolumna głośnikowa Direkt doskonale harmonizuje nie tylko z wysokiej jakości wzmacniaczami tranzystorowymi, ale także z delikatnymi wzmacniaczami lampowymi. Lekko odchylona do tyłu, płaska obudowa z pasami w dwóch odcieniach czyni z niej estetyczny obiekt, podczas gdy solidne nóżki metalowe zapewniają optymalne rozłożenie masy na trzy punkty podparcia.

Obudowa wykończona stylowym półmatowym lakierem z kontrastującymi pasami na płycie czołowej. Solidna, wzmocniona zastrzałami, płaska konstrukcja z MDF posiada atrakcyjne wizualnie zaokrąglenia krawędzi . Specjalnie zaprojektowane, metalowe nóżki-podstawki gwarantują absolutną stabilność doskonale rozłożonej na trzy punkty podparcia masy. Wyposażenie obejmuje chroniące posadzkę podkładki gumowe i metalowe kolce.

Heco Direkt to optymalna kolumna do współpracy z wzmacniaczami tranzystorowymi i lampowymi o mocach od 10 W na kanał . Dzięki oparciu na metalowych nóżkach atrakcyjna optycznie, płaska obudowa sprawia wrażenie zawieszonego w powietrzu obiektu. Układ magnesów został zoptymalizowany za pomocą systemu pomiarowego high tech Klippel i zapewnia idealną symetrię oraz minimalne zniekształcenia nawet w zakresie najniższych tonów.

Specyfikacja techniczna:
- Konstrukcja 2-drożna bassreflex
- Przetworniki
niskotonowy-średniotowy 11"
wysokotonowy 1 x 25 mm
- Obciążalność (RMS/max.) 200/320 W
- Impedancja 4 – 8 Ohm
- Pasmo przenoszenia 25 – 28.000 Hz
- Częstotliwość zwrotnicy 2350 Hz
- Rekomendowana moc wzmacniacza 10 - 320 W
- Czułość (1 W/1 m) 95 dB
- Wymiary (szer. x wys. x gł.) 440 x 900x 200 mm
- Waga 25,8 kg