64Audio U18T - Multiprzetwornikowe słuchawki dokanałowe Hi-End - Salon Poznań

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: 64AUDIO
  • Dostępność: 2-3 dni robocze
  • szt.
  • 12 899,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

64AUDIO U18T
MULTIPRZETWORNIKOWE SŁUCHAWKI DOKANAŁOWE
KLASY HI-END

U18 zostały specjalnie zaprojektowane dla najbardziej wymagających słuchaczy, audiofilów i muzyków, którzy szukają bezkompromisowego brzmienia referencyjnego.

Te absolutnie wyjątkowe słuchawki łączą w sobie ogromną wręcz ilość 8 przetworników niskotonowych, 8 przetworników średniotonowych z przetwornikami wysoko- oraz wysoko-średniotonowymi tia ™, umieszczonymi w korpusach, które są jeszcze mniejsze niż nasz poprzedni, flagowy przetwornik Universal-Fit 12!

Rezultatem tego innowacyjnego rozwiązania są perfekcyjnie mocne niskie tony, super transparentna średnica, wyraźnie odczuwalna poszerzona góra oraz niewyobrażalna wręcz głębia i scena dźwiękowa. U18 doskonale łączą w swojej konstrukcji przetworniki tia z przetwornikami konwencjonalnymi. Dźwięk z przetworników nisko- i średniotonowych doskonale współpracuje z technologią tia single-bored, łącząc się z niesamowicie szczegółowymi tonacjami wysokimi, pochodzącymi z autorskiego, otwartego, zbalansowanego przetwornika armaturowego w idealną całość.

Ochronna siatka pokrywająca port dźwiękowy jest odporna na zanieczyszczenia, a nasza opatentowana technologia apex ™ umożliwia dostosowanie sygnatury dźwiękowej i zmniejsza ciśnienie powietrza w kanale słuchowym, co pozwala na słuchanie pozbawione zmęczenia. Cała ta technologia mieści się w ergonomicznej aluminiowej obudowie, zapewniającej niezrównaną trwałość oraz stylową prezencję, min. dzięki pięknym wykończeniu z miedzianej patyny umieszczonym na przednich panelach.

Zdecydowaliśmy się poczynić odważny krok naprzód w kierunku innowacyjności i unikalnego wzornictwa, aby z powodzeniem umieścić to cudo w super ergonomicznej i niezwykle trwałej konstrukcji.

U18t jest niczym bomba atomowa, zrzucona na rynek monitorów dousznych. Oto ona! Jesteśmy z tego niezmiernie dumni!