Rel - T/7i - Black Piano - Subwoofer aktywny - Salon Poznań

 • Producent: REL
 • Dostępność: Poinformujemy Cię o możliwościach realizacji zamówienia

 • Historia ceny
 • 4 290,00 zł / szt.
 • szt.
 • Oblicz_raty_duckblue

T/7i - Black Piano

Subwoofer aktywny

 

Przemyślany, a nastepnie przeprojektowany

Kiedy poprawiliśmy nasze przetworniki, byliśmy zmuszeni przeprojektować także obudowy. Są one teraz lepsze niż w poprzedniej wersji dzięki grubszym ściankom i lepszym wzmocnieniom. Dlaczego? Ponieważ większa prędkość przetworników wymaga większej kontroli, w przeciwnym razie korzyści mogą zostać utracone, zanim dotrą do słuchacza.

 

INNOWACYJNE PRZETWORNIKI Z METALU I WŁÓKNA

Nowa kompozytowa membrana ze stopu i włókna, zastosowana w serii T/7i łączy prędkość metalu z usztywniającym go włóknistym materiałem, wybranym ze względu na jego neutralność dźwiękową i niewielką wagę. To połączenie jest genialne, dając jakość wyższą niż w przetwornikach konkurencji, nawet wielokrotnie droższych. 200 mm aktywny przetwornik z przodu z pasywnym 250 mm przetwornikiem skierowanym w dół, w którym również mamy starannie dobrany balans stopu i włókna, generują płynny, odtwarzany bez wysiłku głęboki bas, który idealnie komponuje się z głównymi głośnikami.

 

Moc stojąca za REL-em

Jeśli nasi projektanci przetworników dostarczają strukturę dźwięku subwooferom REL, to elektronika jest mózgiem i siłą stojącą za ich sukcesem. Seria T/i wykorzystuje te same sekcje wzmacniacza mocy klasy AB z dużymi, wysokoprądowymi zasilaczami, precyzyjnie uzwojonymi transformatorami toroidalnymi i niesamowitą niezawodnością, które zasilają prawie 100 000 sztuk wyprodukowanych przez firmę REL. Nasze opatentowane konstrukcje filtrów są odpowiedzialne za entuzjastyczne recenzje, wskazujące na wyjątkowej zdolność REL-a do płynnego połączenia z istniejącym systemem, przy jednoczesnym dodaniu kolejnych warstw do całej struktury harmonicznej, której brakuje w konwencjonalnych systemach.

 

Bezprzewodowe łącze Zero Compression

Arrow

Idąc w ślady za bezprzewodowego łącza LongBow, Arrow zapewnia znakomite połączenie zalet przewodowych subwooferów REL z elastycznością w ich umieszczaniu oraz świetną łącznością bezprzewodową dla wszystkich modeli serii T/i. Za rozsądną sumę Arrow daje możliwość umieszczania subwooferów w odległych rogach, wzdłuż szklanych ścian lub na podłogach z twardego drewna, gdzie kabel ingerowałby w projekt plastyczny.

 

Specyfikacja techniczna

Budowa:  Aktywna (nie wymaga wzmacniacza)
Przetworniki:  Dynamiczne
Głośniki niskotonowe: 1x 8 cali (20cm) aktywny głośnik dalekiego zasięgu, odwrócona nakładka przeciwpyłowa, stalowe chassis
1x 10 cali (25.4cm) głośnik pasywny
Bas-refleks:  Brak
Membrana pasywna:  TAK
High Level: TAK
Moc ciągła (RMS):  200W
Klasa:  AB
Kontrola fazy subwoofera: 
 • TAK
 • 0
 • 180
Automatyczna kalibracja za pomocą mikrofonu:  NIE
Wi-Fi:  NIE
Bluetooth:  NIE
Wyjście USB: NIE
Wejście Ethernet/LAN:  NIE
Trigger:  NIE
Regulacja odcięcia: 30 - 120Hz
Procesor DSP:  TAK
Cyfrowy wyświetlacz: NIE
Wejście 1xRCA: 2
Łączność subwoofera:
 • Przewodowy
 • Bezprzewodowy (opcjonalnie)
Wejście wysokopoziomowe Neutrik Speakon: 1
Regulacja głośności: TAK
INNE: możliwość dokupienia bezprzewodowego modułu Arrow™
:: Membrana pasywna 10 cali
Pilot: NIE
Wysokość: 36.2cm
Szerokość: 30.5cm
Głębokość: 38.2cm
Waga: 16.3kg
Gwarancja: 24 miesiące