Rel - T/9i - Black Piano - Subwoofer aktywny - Salon Poznań

 • Producent: REL
 • Dostępność: Poinformujemy Cię o możliwościach realizacji zamówienia

 • Historia ceny
 • 4 990,00 zł / szt.
 • szt.
 • Oblicz_raty_duckblue

T/9i - Black Piano

Subwoofer aktywny

 

Mamy długą tradycję wymagającą, aby najlepszy model w dowolnym zakresie był czymś więcej niż kolejnym, zwykłym produktem. To coś więcej niż suma jego części, bo oferuje on największą skalę dźwięku, najlepsze brzmienie i to wszystko, co możemy zaoferować w ramach danej technologii.

 

T/9i reprezentuje wszystko to, co możemy zaproponować w serii T/i. Połączenie lekkiego, 250 mm przetwornika w połączeniu z pasującym do niego 250 mm przetwornikiem pasywnym zapewnia szybkość, uderzenie i atak, gdy tylko go o to poprosimy, ale w razie potrzeby jest również w stanie śledzić delikatne zmiany. Dzięki dużej skali dźwięku T/9i jest idealny do połączenia z podłogowymi głośnikami w pokojach o średnich i dużych rozmiarach. Mocny, wstrząsający, ale i piękny.

 

Całkowicie przeprojektowany flagowiec

T/9i oferuje więcej niż tylko surową precyzję. Zaczęliśmy od poprawienia naszych przetworników. Piękne obudowy są teraz cięższe o 1,8 kg w stosunku do swojego poprzednika, ze względu na grubsze ściany szafy i lepsze wzmocnienia. Dlaczego? Ponieważ wyższa prędkość nowych przetworników wymaga większej kontroli, w przeciwnym razie te korzyści mogą zostać utracone, zanim dotrą do słuchacza

 

Innowacyjne głośniki basowe

Nowy przetwornik z kompozytową membraną ze stopu i włókna, zastosowany  w T/9i pokazuje zalety właściwego stopu metalu usztywnionego włóknistym materiałem, wybranym ze względu na jego neutralność dźwiękową i niską wagę. To połączenie jest genialne, dając jakość wyższą niż w przetwornikach konkurencji, nawet wielokrotnie droższych. 250 mm aktywny przetwornik z przodu z pasywnym 250 mm przetwornikiem skierowanym w dół, w którym również mamy starannie dobrany balans stopu i włókna, generują płynny, odtwarzany bez wysiłku głęboki bas, który idealnie komponuje się z głównymi głośnikami.

 

Pomysł na dźwięk

Nasze cenione filtry wejściowe i solidne wzmacniacze zapewniają jedne z najlepiej brzmiących, najbardziej niezawodnych konstrukcji, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Wysokoprądowe zasilacze, ogromne transformatory toroidalne i to, co wielu krytyków nazywa najlepszymi filtrami na świecie, zapewnia słynny efekt REL i to nie tylko w obszarze basu, ale po prostu w brzmieniu muzyki i filmu, które jest jeszcze lepsze i bardziej ekscytujące.

 

Arrow

Idąc w ślady za bezprzewodowego łącza LongBow, Arrow zapewnia znakomite połączenie zalet przewodowych subwooferów REL z elastycznością w ich umieszczaniu oraz świetną łącznością bezprzewodową dla wszystkich modeli serii T/i. Za rozsądną sumę Arrow daje możliwość umieszczania subwooferów w odległych rogach, wzdłuż szklanych ścian lub na podłogach z twardego drewna, gdzie kabel ingerowałby w projekt plastyczny.

 

 

Specyfikacja techniczna

Budowa:  Aktywna (nie wymaga wzmacniacza)
Przetworniki:  Dynamiczne
Głośniki niskotonowe: 1x 10 cali (25.4cm) aktywny głośnik dalekiego zasięgu, odwrócona nakładka przeciwpyłowa, stalowe chassis
1x 10 cali (25.4cm) głośnik pasywny
Bas-refleks:  Brak
Membrana pasywna:  TAK
High Level: TAK
Moc ciągła (RMS):  300W
Klasa:  AB
Kontrola fazy subwoofera: 
 • TAK
 • 0
 • 180
Automatyczna kalibracja za pomocą mikrofonu:  NIE
Wi-Fi:  NIE
Bluetooth:  NIE
Wyjście USB: NIE
Wejście Ethernet/LAN:  NIE
Trigger:  NIE
Regulacja odcięcia: 30 - 120Hz
Procesor DSP:  TAK
Cyfrowy wyświetlacz: NIE
Wejście 1xRCA: 2
Łączność subwoofera:
 • Przewodowy
 • Bezprzewodowy (opcjonalnie)
Wejście wysokopoziomowe Neutrik Speakon: 1
Regulacja głośności: NIE
INNE: możliwość dokupienia bezprzewodowego modułu Arrow™
Pilot: NIE
Wysokość: 38.7cm
Szerokość: 33cm
Głębokość: 40.7cm
Waga: 18.7kg
Gwarancja: 24 miesiące