MEE AUDIO M6 - Słuchawki dokanałowe - Wyprzedaż!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: MEE AUDIO
 • Dostępność: Na magazynie
 • szt.
 • 99,00 zł 79,00 zł / szt.

MEE AUDIO M6 - Kolor Clear
SŁUCHAWKI DOKANAŁOWE - Wyprzedaż!

 

 

Opis produktu

M6 to dokanałowe słuchawki użytkowo-sportowe, które pomimo bardzo konkurencyjnej ceny zostały wyposażone w kilka unikalnych cech. 

 

 • Unikalny sposób mocowania w uchu - ergonomiczny kształt obudowy M6 jest na tyle unikalny, że został opatentowany. Sposób ułożenia obudowy słuchawek w uchu, prowadzenia kabla oraz specjalnego materiału kabla, który został wyposażony w pamięć zagięcia wokół ucha - to wszystko składa się na niezwykłą wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. M6 to produkt, który po prostu nigdy nie wypada z ucha - nawet w najbardziej ekstremalnej sytuacji! 

 

Sprawdź na filmie w jaki sposób należy prawidłowo ułożyć słuchawki MEE Audio w uchu. 

 

 

 • Super odporny i niezwykle funkcjonalny przewód z pamięcią ułożenia wokół ucha - dzięki prostemu rozwiązaniu opartemu o cienki pręt wykonany ze stali nierdzewnej kabel słuchawkowy daje się wygodnie kształtować wokół ucha i pozostaje w tym kształcie także po wyjęciu go z małżowiny. Kabel jest odporny na zaplątanie oraz posiada klips, który właściwie zastosowany skutecznie likwiduje zjawisko mikrofonowania. 

 

 • Znakomita izolacja dźwięku - prawidłowo założone słuchawki skutecznie chronią słuch przed jakimkolwiek hałasem zewnętrznym, pozwalają na pełne skupienie na pracy lub muzyce, oraz bardzo wyraźny odsłuch na niskich poziomach głośności

 

 • Bogaty zestaw akcesoriów - każda para słuchawek M6 posiada komplet aż 6 różnych rozmiarowo gumek dousznych oraz pokrowiec przenośny

 

 

 • Certyfikat IPX5 - dokument potwierdzający laboratoryjnym testami budowę odporną na pot oraz powierzchowne zachlapania wodą np można je bezpiecznie stosować podczas deszczu

 

 • Unikalna ilość wariantów kolorystycznych. Kolor obejmuje nie tylko obudowę słuchawek i kabel, ale także wybarwienie samych gumek dokanałowych!

 

Za dźwięk ze wzmocnioną ilością basu i dynamiki M6 odpowiadają 9 milimetrowe przetworniki napędzane magnesem neodymowym. Kabel posiada w komplecie klips oraz zakończony jest kątowym wtykiem mini-jack. Kabel z obu końców zabezpieczono przed urwaniem i przełamaniem.

 

Słuchawki M6 zaleca się przede wszystkim do:

 • aktywności sportowych takich jak bieganie, ćwiczenia ogólnorozwojowe
 • używania pod nakryciem głowy - czapką, kaskiem, hełmem ochronnym
 • monitorowania dźwięku na scenie
 • zwykłego codziennego użytkowania ze smartfonem

Funkcjonalność:

Słuchawki dokanałowe to jeden z najpopularniejszych produktów na niewzwykle dynamicznie rozwijającym się rynku przenośnego audio hi-fi.

Popularnie zwane "dokanałówki" wyróżniają się dobrą jakością dźwięku przy zachowaniu minimalnej wagi na poziomie kilku gram.

Ich budowa oparta na gumowych wkładkach do kanałów ucha sprawia, że znakomicie izolują od hałasów z otoczenia. Tego typu konstrukcja pozwala na stworzenie produktów o niezwykle zaawansowanej jakości dźwięku, co zaowocowało wysypem skomplikowanych konstrukcji kosztujących nawet kilka tysięcy złotych.

Wśród wad słuchawek dokanałowych należy wymienić potencjalną szkodliwość dla słuchu ze względu na głęboką ingerencję w kanał ucha. Dlatego warto korzystać z tego typu słuchawek na rozsądnych poziomach głośnosci.

 

Specyfikacja techniczna:

Konstrukcja: 1-drożna
Przetworniki: Dynamiczne
Konstrukcja obudowy: Zamknięte
Impedancja: 16 Ohm
Skuteczność: 98dB
Pasmo przenoszenia: 20 - 20.000Hz
Maksymalna moc wejściowa: 30mW
Jakość kabla: OFC
Długość przewodu: 1.3m
Typ wtyku: 3.5mm mini jack
Regulacja głośności: NIE
Mikrofon: NIE
Etui ochronne: TAK
Odporne na pot i wodę: TAK
Typ słuchawek: Dokanałowe
Redukcja szumów: NIE
Rozmiar przetwornika: 9mm
INNE: Unikalny opatentowany system mocowania słuchawki w uchu
:: nieplączący się kabel z pamięcią ułożenia
:: klips na kablu
:: bogata liczba wersji kolorystycznych
:: bardzo wysoki poziom izolacji
Gwarancja: 24 miesiące