MONITOR AUDIO Soundframe SF2 - Designerski głośnik ścienny - Salon Poznań

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Monitor Audio
 • Dostępność: 2-3 dni robocze
 • szt.
 • 2 490,00 zł / szt.
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

Designerski głośnik ścienny

MONITOR AUDIO SOUNDFRAME SF2

 

Seria SoundFrameDwa przetworniki, dwudrożna konstrukcja. Jeden 10.2cm przetworniki wysokotonowe z podwójnym 2.5cm twitterem C-CAM oraz 16.5cm przetwornik basowy C-CAM z technologią driver with RST®II. Głośnik ten może być skonfigurowany tak, by dostarczyć bezpośredni lub rozproszony dźwięk surround.

Może i słuchałeś kolumn o płaskiej obudowie, ale czy słuchałeś właśnie tych? Żaden z innych tego typu głośników nie posiada detalicznej szerokiej sceny dźwiękowej oraz ducha projektu plastycznego Monitor Audio. Modele z serii Frame Speakers, bo o nich mowa, kreują fenomenalny dźwięk –

inżynierowie tej firmy znaleźli sposób na wydobycie naturalnego brzmienia z ultra cienkich (tylko 87mm głębokości) obudów. Kolumny w białym lub czarnym macie idealnie wtopią się w ścianę. Znajdziemy w nic unikalny system podłączenia, polegający na przeprowadzeniu kabla przez otwór w głośniku do terminali umieszczonych na przedniej ścianie obudowy. Kabli więc nie widać, a instalacja jest niezwykle wygodna.

Dopasuj obudowę do wnętrza twojego pokoju mając do wyboru ramki do głośników w kolorze białym lub czarnym piano lub pomaluj ramkę na kolor, który odpowiada ci najbardziej. Dla bardziej wymagających proponujemy fantastyczne zdjęcia do nadruku na maskownicy.

SoundFrame 1 jest doskonałym głośnikiem dla dużych ekranów. Wpasuje się w każdy typ pomieszczenia nadając mu nowy charakter, a technologia Monitor Audio zastąpi stare głośniki najbardziej dyskretnymi kompaktowymi kolumnami o wyjątkowym brzmieniu i niespotykanej stylistyce.

 

 

 

 

Kluczowe cechy:

 • Szybki i łatwy montaż
 • Wybór luksusowy czarny lub biały lakier
 • Maskownice robione na zamówienie
 • Wysokie tłumienie częstotliwości: - 3dB
 • Przetworniki: 16.5cm przetwornik niskotonowy C-CAM RST, 10.2cm przetwornik wysokotonowy C-CAM

 

Technologie:


C-CAM® wraz z RST (Rigid Surface Technology)
Powierzchnia przetwornika posiada dołki i przypomina piłeczkę golfową, natomiast wydłużony kształt stożka zapewnia większą odporność na mechaniczne siły. Dołki znacząco powiększają sztywność przetwornika i pozwalają na użycie technologii C-CAM. Kształt ten również rozprasza fale stojące, dzięki czemu poprawia się szybkość i dokładność dźwięku.C-CAM® Tweeters (przetwornik wysokotonowy C-CAM)
Zaawansowane badania pozwoliły nam na optymalizację wyglądu i właściwości przetwornika wysokotonowego, dzięki czemu uzyskaliśmy o wiele wyższą skuteczność i szersze pasmo oraz czystość i detaliczność dźwięku. Przetwornik wysokotonowy C-CAM osiąga częstotliwość do 45 kHz co sprawdza się przy dźwięku ze źródeł High Definition.
Twój grający obraz (różne wzory)
Dla kompletnego efektu użytkownik głośników SoundFrame może wybrać spośród szerokiej gamy wykończeń maskownic. Kolor maskownic można doskonale dopasować do wnętrza pomieszczenia. Również można wydrukować na nich zdjęcie tworząc poprzez to grający obraz na ścianie. Ściągnij wszystkie dostępne wykończenia głośników serii SoundFrame. Następnie przesłać nam numer seryjny wykończenia wraz z zamówieniem, aby otrzymać wybrany wzór wykończenia.
Zobacz: Wzory wykończeń Monitor Audio Soundframe


UWAGA!
Sprzedawane przez nas urządzenia Monitor Audio pochodzą od wyłącznego dystrybutora na Polskę i są z pełną 24 miesięczną gwarancją. Wielu nieuczciwych sprzedawców oferuje sprzęt z nieoficjalnych źródeł przez co mogą mieć Państwo problemy z późniejszą realizacją naprawy gwarancyjnej! Nie warto ryzykować, kupuj tylko u autoryzowanych sprzedawców firmy Monitor Audio!

Cena za sztukę.

 

Specyfikacja techniczna:

Konstrukcja:  3-drożna
Budowa kolumny: Pasywna (wymaga wzmacniacza)
Przetworniki: Dynamiczne
Głośniki wysokotonowe: 1x1cal (1x25mm)
Głośniki średniotonowe: 1x4.1cala (1x102mm)
Głośniki niskotonowe: 1x6.5cala (1x165mm) przetwornik niskotonowy C-CAM RST
Bas-refleks: Brak
Membrana pasywna: NIE
Impedancja: 8 Ohm
Podział pasma: 550 / 3.300Hz
Skuteczność: 86dB
Moc ciągła (RMS): 100W
Zalecana moc wzmacniacza: 25 - 100W
Uchwyty w zestawie: NIE
Pasmo przenoszenia: 55 - 35.000Hz
Zintegrowany uchwyt: NIE
Wodoodporny: NIE
Szablon montażowy w zestawie: NIE
Możliwość malowania maskownicy: TAK
Zintegrowana obudowa: TAK
Wysokość: 79cm
Wysokość: 79cm
Szerokość: 24cm
Szerokość: 24cm
Waga: 7.06kg
Gwarancja: 24 miesiące
Niskoprofilowy (do 5cm): NIE