Monster DNA On-Ear - Salon Poznań

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Monster
  • Dostępność: Na magazynie
  • szt.
  • 999,00 zł 666,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue
DNA On-Ear
Słuchawki nagłowne

 

Twoja muzyka. Twój dźwięk. Twój styl. Twoje DNA.

Nowość od wiodącego projektanta wysokiej jakości słuchawek - Monster DNA. Usłysz każdy detal, poczuj każde uderzenie i wyraź się poprzez nowy wygląd.

Steruj swoim telefonem i muzyką.

Te uniwersalne słuchawki zostały zaprojektowane pod kątem najlepszej współpracy z twoim telefonem i muzyką - dostarczą do twoich uszu niewiarygodnie potężne brzmienie. Są jednocześnie bardzo lekkie i przyjemne w noszeniu, oraz posiadają dołączone do zestawu nieplączące się kable kończące się praktyczną w użyciu wtyczką kątową.

To nie twoje zwyczajne słuchawki

DNA jest tak indywidualne jak ty. To nie standardowe okrągłe kształty, ale unikatowy wygląd i połączenia kolorów, aby wyróżniać się z tłumu. Stworzone specjalnie z myślą o poważnych melomanach, DNA bezbłędnie przekazuje energię twojej muzyki i pozwala jej przedrzeć się do twoich zmysłów. To muzyczne doświadczenie, które usłyszysz i poczujesz wraz z każdą nutą.


Czysty dźwięk Monster

Ze słuchawkami DNA nie musisz wybierać pomiędzy głębokim basem a krystalicznie czystymi detalami. Te słuchawki są zestrojone pod kątem realnego przekazu muzyki. To tak, jakby słuchać muzyki na żywo.

Izolacja Pillow-Soft

Miękkie gąbki zapewniają wygodny wielogodzinny odsłuch, tłumią hałasy z zewnątrz i zapobiegają jednocześnie niepokojeniu innych twoją muzyką.


Wytrzymała konstrukcja

Nieważne czy trzymasz je w torbie, czy nosisz na co dzień - wytrzymałe, ale ultra-lekkie materiały pomogą słuchawkom wytrzymać wszystko, co przyniesie twoje życie.

Zawartość pudełka:

Składane słuchawki DNA
Jeden przewód z pilotem
Jeden przewód bez pilota
Długość przewodu 1m
Stylowe etui
Szmatka do czyszczenia słuchawek