REL T5i - subwoofer aktywny - Salon Poznań

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: REL
  • Dostępność: 2-3 dni robocze
  • szt.
  • 2 790,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

REL T5i

 

Prostota to nagroda sama w sobie – T/5i redukuje klasyczny sześcian do samej istoty subwoofera. Pojedynczy, wysokiej jakości kompozytowy przetwornik AlloyFibre™ skierowany w dół daje maksimum we współpracy z podłogą, co eliminuje konieczność stosowania maskownicy. T/5i to najczystsza ekspresja REL.

Najpierw zmodernizowaliśmy 8" basowy układ drgający z poprzedniego modelu, zmniejszając jego masę i zwiększając sztywność. Po tym ulepszeniu wprowadziliśmy nowe wymiary obudowy i zmianę grubości ścianek, aby lepiej kontrolować brzmienie głębokiego basu. Ulepszeniu poddano nawet konstrukcję nóżek, czego rezultatem jest większa szybkość i solidność prezentacji dźwięku.

Przeznaczeniem T/5i jest kontynuacja długotrwałego sukcesu na drodze ewolucji produktów REL. Opcjonalnie korzysta z niewiarygodnie szybkiego bezprzewodowego systemu łączności, który w odróżnieniu od utrudnień z kablami w pomieszczeniu nie wymaga niczego poza powietrzem i eleganckim modułem podpiętym do tylnego panelu.

Wszystkie produkty REL posiadają w pełni elektroniczne zabezpieczenie SET-SAFE, zabezpieczenie przed zwarciem wyjścia oraz DC Fault.

Dane techniczne

TYP Obudowa zamknięta, głośnik promieniujący w dół

ROZMIAR I MATERIAŁ GŁOŚNIKA 8" (200 mm) o dużym skoku, odwrócona aluminiowa nakładka przeciwpyłowa FibreAlloy™, kosz stalowy. Biała membrana.

ROZMIAR I MATERIAŁ MEMBRANY BIERNEJ Nie dotyczy

ZEJŚCIE NISKICH CZĘSTOTLIWOŚCI 32 Hz przy -6 dB

ZŁĄCZA WEJŚCIOWE Wysokopoziomowe złącze Neutrik Speakon, pojedyncze niskopoziomowe złącze RCA, złącze RCA dla kanału LFE

ZŁĄCZA WYJŚCIOWE Wysokopoziomowe, LFE, niskopoziomowe RCA

MOC WYJŚCIOWA 125 W (RMS)

TYP WZMACNIACZA Klasa AB

ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA Arrow (opcja) Zero Compression Pojedynczy układ LSI

SZ. X WYS. X GŁ., ŁĄCZNIE Z NÓŻKAMI I ELEMENTAMI STEROWANIA NA TYLNYM PANELU 267 x 317 x 322 mm

WAGA NETTO 12 kg

WYKOŃCZENIE Czarny lakier fortepianowy Biały lakier o wysokim połysku 5 warstw