STX F-130 + SMSL SA300 - Zestaw stereo - Salon Poznań!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: SMSL
 • Dostępność: Na magazynie
 • szt.
 • 1 311,00 zł 1 179,00 zł / szt.
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

STX F-130 N + SMSL SA300

Zestaw Hi-Fi idealny dla małych pomieszczeń!

 

 

Zwrotnica i głośniki:

Membrany głośników niskotonowych/średniotonowych wykonano z modyfikowanej celulozy impregnowanej. Głośniki wykonane w oparciu o celulozowe membrany cechują się bardzo niskim poziomem rezonansów własnych i łagodnym przebiegiem charakterystyki. Głośnik wysokotonowy z membraną wykonaną z jedwabiu cechuje się niskim poziomem zniekształceń nieliniowych i wyrównaną charakterystyką częstotliwościową. Specjalnie ukształtowana charakterystyka i odpowiedni dobór parametrów głośników niskotonowych pozwoliły na zminimalizowanie efektu dyfrakcyjnego spadku efektywności w zakresie niskich częstotliwości (tzw. efekt Baffle Step) i rozciągnięcie pasma akustycznego do najniższych oktaw.Zastosowanie konstrukcji trójdrożnej z 4 calowym głośnikiem średniotonowym, pozwoliło na uzyskanie bardzo dobrych charakterystyk kierunkowych zestawu. Wszystkie głośniki zastosowane w kolumnach F-130 n zostały zaprojektowane i wykonane przez naszą firmę. Dało to możliwość stworzenia przetworników doskonale dopasowanych do siebie pod względem efektywności, brzmienia i stylistyki a także dostosowanych do zastosowanej obudowy.W kolumnach zastosowano dedykowaną zwrotnicę umożliwiającą uzyskanie wyrównanej charakterystyki częstotliwościowej a także spójnego i neutralnego brzmienia.

 

Obudowa:

Obudowy kolumn F-130 n wykonane zostały z płyty laminowanej. Front oraz tył wykonano z płyty MDF polakierowanej czarnym półmatowym lakierem strukturalnym.Wewnętrzne powierzchnie obudowy w całości pokryto materiałem absorbującym energię fal akustycznych.    

 

Pomiary, projekt, testy:

Wykonaliśmy wiele symulacji oraz fizycznych układów filtrów. Pomiary poszczególnych głośników zostały wykonane (system Clio) w wolnej przestrzeni a to oznacza, że nie zostały zafałszowane przez własności pomieszczenia czy komory bezechowej. Wykonaliśmy dziesiątki sesji odsłuchowych, gdzie na podstawie opinii testerów dokonaliśmy wyboru optymalnego projektu.

 

Zastosowanie:

Zestaw głośnikowy F-130 n to bardzo uniwersalna konstrukcja. Efekt ten uzyskano dzięki wysokiej liniowości charakterystyki częstotliwościowej w paśmie przenoszenia. Doskonale sprawdzają się w każdym materiale muzycznym a także jako kolumny frontowe w zastawach kina domowego.Kolumny współpracują z dowolnym wzmacniaczem obsługującym impedancję znamionową 4 lub 6 lub 8 ohm i o mocy znamionowej w zakresie 20-130W.

 

Podsumowanie:

Projekt F-130 n jest skierowany do użytkowników, dla których priorytetem jest najwyższy poziom oferowanej jakości do ceny. Wieloletnie doświadczenie i wiedza stanowią gwarancję właściwego wyboru.

 

SMSL SA300
MULTIMEDIALNY WZMACNIACZ GŁOŚNIKOWY

SMSL SA300
 
Więcej MOCY, więcej MOŻLIWOŚCI!
 

 
• Nowy układ wzmacniacza mocy klasy D niemieckiej firmy Infineon dla wyższej jakości dźwięku i zwiększonej wydajności do 92%, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii
• Elektroniczny japoński układ regulacji głośności NJW1194 NJRC zapewniający precyzyjną jej kontrolę przy zachowaniu niskiego poziomu zniekształceń
• Wejście audio USB z obsługą 32 bit 384 KHz bez instalacji sterowników
• Wyjście basowe do podłączania aktywnych subwooferów w celu utworzenia systemu audio 2.1 
• Wbudowane tryby EQ i regulacja tonów wysokich / niskich dla precyzyjnego dopasowania brzmienia zgodnie z własnymi preferencjami
• Odbiornik Bluetooth 5.0 z obsługą Qualcomm APT-X, czyli lepsza jakość dźwięku i większy zasięg bezprzewodowy
• Obudowa w całości ze stopu aluminium obrabianego CNC
 
 
Układ wzmacniający nowej generacji: MERUS MA12070
 
MA12070 niemieckiej firmy Infineon to wyjątkowo wydajny, energooszczędny, w pełni zintegrowany układ dostarczający aż 80W mocy audio. Obsługuje napięcia od 4 do 26V, co sprawia, że może zostać wykorzystany w różnych konfiguracjach sprzętowych.
 
 
Bluetooth 5.0 ze wsparciem dla APT-X
 
Poznaj najwyższą jakość bezprzewodowego dźwięku dzięki technologii Bluetooth w najnowszej wersji 5.0 wraz ze wsparciem Apt-X. Teraz możesz cieszyć się swoją muzyką w niespotykanej dotąd jakości bezprzewodowo w zasięgu 10 metrów, przy jednoczesnym bardzo niskim poborze energii.
 
 
Funkcjonale wejście USB
 
SA300 z powodzeniem obsłuży cały szereg urządzeń źródłowych, takich jak: komputery, smartfony, telewizory Android, czy konsole do gier, które zostały wyposażone w wyjście USB audio. Jakość dźwięku pozostaje na wzorowym poziomie, dzięki wsparciu 32 bit i 384 KHz. Wszystko to bez potrzeby instalowania sterowników.
 
 
Więcej basu!
 
Urządzenie posiada również wyjście dla subwoofera. Podłączając go do SA300 wraz z para głośników stereo, tworzysz tym samym system audio w konfiguracji 2.1 z prawdziwego zdarzenia.
 
 
Precyzyjne strojenie Twojego brzmienia
 
Wzmacniacz został wyposażony także w aż osiem różnych trybów korektora  opatentowanych przez SMSL, które pozwalają na dokładne dostrojenie brzmienia Twojej muzyki.
 
 
Kolejny etap strojenia
 
Poza ośmioma trybami EQ do wyboru, SA300 posiada też możliwość osobnego, manualnego dostosowania poziomu tonów wysokich oraz basów! Wszystko po to, aby Twoja muzyka zagrała w pełni zgodnie z Twoimi preferencjami.
 
 
Pilot zdalnego sterowania w zestawie
 
Niewielki, wygodny i prosty w użyciu pilot dołączony do zestawu, umożliwia łatwe i kompleksowe sterowanie urządzeniem.
 
 
Wysokiej klasy materiały i przemyślana konstrukcja
 
W pełni aluminiowa obudowa w trzech wariantach kolorystycznych do wyboru, komplet pozłacanych złącz, czytelny wyświetlacz, czy wielofunkcyjne pokrętło, to cechy, które świadczą o wyjątkowej jakości wykonania, trwałości i funkcjonalności SA300.
 
 
 
 
 
 
SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
 • Wejścia: USB, RCA, BT
 • THD + N: 0,008%
 • SNR: 90dB
 • Separacja kanałów: 88dB
 • Moc wyjściowa: 80 W x 2 (4 Ω) / 40 W x 2 (8 Ω)
 • Pobór mocy: 35 W (normalna głośność)
 • Pobór mocy w trybie gotowości: <0,5 W
 • Rozmiar: 70x73x188 mm (szer. X wys. X gł.)
 • Waga (w kartonie wysyłkowym): 1,2 kg