TAGA HARMONY TOS-315 - Salon Poznań

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Taga Harmony
  • Dostępność: Na magazynie
  • para
  • 333,00 zł / para
  • Oblicz

 Seria głośników zewnętrznych : TOS-315 PARA

Ciesz się muzyką - wszędzie!

Głośniki zewnętrzne TAGA Harmony są idealnym rozwiązaniem do instalacji w systemach nagłośnieniowych na wolnym powietrzu lub wewnętrznych. Dostarczają czysty, naturalny, dynamiczny i potężny dźwięk. Większość modeli jest odporna na działanie czynników pogodowych, wodę i promieniowanie UV. Stylowy, przyciągający wzrok wygląd, oraz najlepszej jakości dźwięk sprawiają, że ta seria jest świetnym rozwiązaniem do zastosowań zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych.

Dostarczone w zestawie uchwyty montażowe zapewniają łatwą instalację. Dodatkowy otwór montażowy z gwintem ¼” pozwala na większą elastyczność podczas montażu i użycie uchwytów innych producentów. Głośniki mogą być montowane zarówno pionowo jak i poziomo.

Wysokiej jakości 1” chłodzona ferrofluidem kopułka jedwabna przetwornika wysokotonowego, oraz polipropylenowa membrana przetwornika nisko-średniotonowego zapewniają przenoszenie dużych mocy w cyklu ciągłej pracy,  jak również dostarczają precyzyjny, przestrzenny i żywy dźwięk.

Zgrabna i zwarta konstrukcja zapewnia, że głośnik będzie wyglądał dobrze w każdym miejscu instalacji.

Konstrukcja
2-drożna, 2 przetworniki, odporne na działanie czynników pogodowych, Dołączone uchwyty montażowe, ¼” dodatkowe otwory na opcjonalne uchwyty
Przetwornik wysokotonowy
25 mm (1”) chłodzona ferrofluidem jedwabna kopułka
Przetwornik średnio-niskotonowy
102 mm (4”) Polipropylen
Maksymalna moc
100 W
Pasmo przenoszenia
68 Hz - 20000 Hz
Impedancja
8 ohm
Wymiary (W x S x G)
20.3 x 13.6 x 13.5 cm
Waga
2.67 kg para