TAGA HARMONY TOS-415 V.2 - Salon Poznań

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Taga Harmony
  • Dostępność: 2-3 dni robocze
  • para
  • 469,00 zł / para
  • Oblicz
Seria Outdoor – nowa wersja v.2 modelu TOS 415 PARA

Ciesz się muzyką wszędzie! 
 
Głośniki zewnętrzne TAGA Harmony są idealnym rozwiązaniem dla przystępnych cenowo systemów audio. Oferują czyste, naturalne, dynamiczne i potężne brzmienie. Większość modeli jest odporna na działanie warunków pogodowych, wodę i promienie UV. Stylowy i zwracający uwagę design oraz dźwięk wysokiej wydajności sprawiają, że seria ta jest doskonałym rozwiązaniem dla instalacji zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych. Uchwyty montażowe ułatwiają instalację i pozwalają na instalację głośnika zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej.

Nowa wersja naszego podstawowego modelu TOS-415 oferuje całkowicie nową konstrukcję wewnętrzną, odrobinę większą obudowę oraz przedni port bassreflex.
Nowa wysoko wydajna 1-calowa kopułka jedwabna chłodzona ferrofluidem oraz polipropylenowy przetwornik średnio-niskotonowy zapewniają długotrwałość, wysoką wydajność i przede wszystkim precyzyjny, przestrzenny i “żywy” dźwięk.

Pod względem jakości dźwięku nowa wersja jest o 100% lepsza od poprzedniej, a jej wysoka moc (max. 180W / 6ohm) pozwala na rywalizację z głośnikami opartymi nawet o przetworniki 6.5-calowe!

Konstrukcja
2-drożna, 2-głośnikowa, zewnętrzny / wewnętrzny, uchwyty montażowe, przedni bassreflex
Głośnik wysokotonowy
25 mm (1”) Kopułka jedwabna chłodzona ferrofluidem
Głośnik średnio-niskotonowy
133 mm (5.25”) Membrana polipropylenowa
Maksymalna moc
180 W
Pasmo przenoszenia
58 Hz - 20000 Hz
Impedancja
6 Ω
Wymiary w cm (WxSxG)
24.4 x 18.5 x 16.3
Waga bez opakowania
5.87 kg para