TAGA HARMONY TOS PLATINUM-60 - Kolumny głośnikowe instalacyjne - Salon Poznań

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Taga Harmony
  • Dostępność: 2-3 dni robocze
  • para
  • 999,00 zł / para
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

TAGA HARMONY TOS PLATINUM-60
KOLUMNY INSTALACYJNE

 

Sympatycy marki TAGA Harmony nalegali, by zaprojektować wysokiej klasy głośniki instalacyjne nadające się do montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, które byłyby w stanie zapewnić podobny poziom jakości dźwięku, jaki spotykamy w wysokiej klasy głośnikach serii Platinum SE (Special Edition) i Premium w serii głośników domowych Platinum. Inżynierowe TAGA Harmony podjęli to wyzwanie i po wielu miesiącach intensywnych badań i pomiarów zostały stworzone dwie nowe serie.

Nowe głośniki TOS są nie tylko idealnym rozwiązaniem dla zaawansowanych systemów wewnętrznych, ale także dzięki odporności na czynniki atmosferyczne, promieniowanie UV i na wodę, mogą być instalowane na zewnątrz na tarasach, w ogrodach, nad basenami i wszędzie tam, gdzie oczekuje się doskonałego brzmienia!
Dźwięk można porównać do domowych głośników wysokiej klasy – dźwięk jest czysty, naturalny i dynamiczny – trudno to znaleźć w przeciętnych głośnikach instalacyjnych.

TPTTD (Taga Pure Titanium Tweeter Dome) dostarcza czysty i dynamiczny dźwięk oraz dokładnie odwzorowuje wysokie tony.
TWCD (Taga Woolen Cone Driver w serii TOS Platinum SE)) oraz TPACD (Taga Pure Aluminum Cone Driver (w serii TOS Platinum)) dostarczają naturalne, żywe i bogate tony średnie oraz ekstremalnie głęboki i dokładny bas z lepszym taktowaniem.

Specjalne funkcje i odpowiednia budowa u łatwia instalację głośnika w miejscu docelowym:
• Odporna na rdzę obudowa
• Wsporniki montażowe typ U umożliwia montaż wertykalny i horyzontalny głośnika
• Wejścia dla opcjonalnego montażu ściennego
• TEC – Łatwe połączenie: wysokiej klasy wtyki bananowe
• Bardzo duża efektywność
• Kompatybilne ze wzmacniaczami mocy 8ohm


Ciesz się muzyką wszędzie, gdzie to się liczy najbardziej!


TECHNOLOGIA:
Obudowa ABS jest bardzo sztywna i mocna, aby zminimalizować zakłócenia, wibracje i rezonans.
Uchwyty montażowe typ U są bardzo łatwe i bezpieczne w montażu. Pozwalają na instalację głośnika zarówno wertykalnie jak i horyzontalnie.
Mocne i sztywne maskownice są odporne na czynniki atmosferyczne, promieniowanie UV oraz wodę.

 

PRZETWORNIK WYSOKOTONOWY:
TPTTD (Taga Pure Titanium Tweeter Dome 1”(25 mm)) głośnik wysokotonowy z powiększonym Φ70 magnesem, chłodzony ferrofluidem, wykorzystujący wytrzymałe cewki miedziane, dzięki czemu wytrzymuje duże natężenia dźwięku wciąż zachowując wydajność, dokładność i brzmiąc czysto, gładko i detalicznie nawet przy najwyższych poziomach głośności.

PRZETWORNIK ŚREDNIO-NISKOTONOWY:
TPACD
Taga Pure Aluminum cone Driver (z aluminiowym korektorem fazy w kształcie pocisku i koszem, oraz powiększonym Φ90 magnesem) z butylowym zawieszeniem pozwala na szybki ruch zapewniając bardzo bogate, przestrzenne i wyrównane pasmo średnich częstotliwości.

TPTTD (Taga Pure Titanium Tweeter Dome 1” (25 mm)) głośnik wysokotonowy z powiększonym Φ70 magnesem, chłodzony ferrofluidem, wykorzystujący wytrzymałe cewki miedziane, dzięki czemu wytrzymuje duże natężenia dźwięku wciąż zachowując wydajność, dokładność i brzmiąc czysto, gładko i detalicznie nawet przy najwyższych poziomach głośności.

Zwrotnica
Wysokiej jakości, precyzyjnie selekcjonowane komponenty zwrotnicy zapewniają absolutną neutralność, są odporne i niezawodne.

TEC – Łatwe połączenie: wszystkie głośniki wyposażyliśmy w wysokiej klasy terminale bananowe akceptujące kable głośnikowe do 10AWG i większość popularnych wtyków („banany” lub pin). Nasze terminale sprawią, że podłączenie systemu będzie prostym zadaniem


SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Typ / Konstrukcja 2-drożna, 2-przetwornikowa,
¼” dodatkowe otwory na opcjonalne uchwyty
Moc 140W
Zalecana moc wzmacniacza
Pasmo przenoszenia 48Hz – 40kHz
Impedancja 4ohm (kompatybilne z 8ohm)
Efektywność 88dB
Przetwornik wysokotonowy 25 mm (1”) TPTTD
Przetwornik średnio-niskotonowy 133 mm (5.25”) TPACD
Wymiary (W x S x G lub Śr. X G) 25.7 x 19.6 x 19 cm
Waga 3.5 kg / szt. (ze wspornikami)