O nas

Witajcie!

Poniżej postaraliśmy się w kilku słowach streścić naszą filozofię według, której działamy i której jesteśmy wierni od wielu lat.


Naszą codziennością jest obcowanie z dźwiękiem. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam doradzić i dobrać sprzęt, który w pełni zaspokoi potrzeby każdego z Was.
Nieważny jest budżet jakim dysponujecie, zawsze działamy w taki sposób by stosunek jakości do ceny sprzedawanych przez nas produktów był maksymalnie wysoki. Naszą ofertę budowaliśmy podczas długich odsłuchów i testów, tak by wnikliwie poznać możliwości i charakter poszczególnych urządzeń, by potem móc Wam je polecać i rekomendować.


Podstawę naszej oferty stanowią wszelkiego typu zestawy kina domowego, od tych najskromniejszych do rozbudowanych systemów łączących w sobie wszelkie formaty domowej rozrywki. Zamiłowanie do najnowszych technologii nie oznacza jednak , że zapominamy o fanach muzyki, którym do pełni szczęścia jest potrzebny zestaw składający się z dwóch kolumn, wzmacniacza i źródła dźwieku – może to być tradycyjny CD-ek, powracający do łask gramofon lub strumieniowy odtwarzacz plików. Żadna technologia uzyskania dobrego dźwięku nie jest nam obca, nieustannie śledzimy nowości i trendy na rynku przez co na bieżąco uzupełniamy nasz asortyment o najnowsze rozwiązania.

Wychodząc naprzeciw zmieniającej się rzeczywistości przygotowaliśmy szeroki wybór mobilnego sprzętu audio. Na naszych półkach, można znaleźć przenośne odtwarzacze plików wysokiej rozdzielczości, głośniki bluetooth do telefonów i tabletów, przetworniki DAC i oczywiście słuchawki. Słuchawki dokanałowe, douszne, nauszne, bezprzewodowe, studyjne, klasy Hi-Fi i Hi-End. Dla miłośników słuchawek mamy będące w ciągłej gotowości stanowisko ze wzmacniaczem słuchawkowym, tak by każdy mógł się przetestować poszczególne modele na własnych uszach.

By nie być gołosłownym, czeka na Was miejsce odsłuchowe. Nasza zielona kanapa to miejsce na którym, już wielu przekonało się że opinie znalezione na forach czy usłyszane od znajomych  nie zawsze pokrywają się z tym jak samemu odbiera się dźwięk. Dlatego za każdym razem do znudzenia powtarzamy, że przed zakupem trzeba posłuchać. Percepcja dźwięku tak jak w przypadku wszystkich innych zmysłów jest subiektywna, dlatego warto zaufać sobie i swoim odczuciom przy wybieraniu sprzętu audio. My jesteśmy od tego by pokazać różnicę, decyzję podejmujecie Wy.

Proces budowania systemu wieńczymy doborem odpowiedniego okablowania i akcesoriów, tak by przyszły właściciel sprzętu mógł w pełni wykorzystać jego potencjał. W razie potrzeby zawsze pomagamy w konfiguracji sprzętu jak i również zajmujemy się pełną instalacją systemu.

Zapraszamy!