Nowoczesna sala konferencyjna z systemem wideokonferencji

 

Kamera z automatycznym kadrowaniem

Jednym z kluczowych elementów systemu wideokonferencyjnego jest kamera Lumens VC-TR40 z funkcją automatycznego kadrowania. Dzięki tej technologii, kamera samodzielnie dostosowuje kadr do liczby osób znajdujących się w sali oraz ich rozmieszczenia, co sprawia, że uczestnicy spotkania zawsze są widoczni w najlepszy możliwy sposób. To nie tylko zwiększa wygodę, ale również podnosi profesjonalizm prowadzonych spotkań.

Zaawansowany zestaw dźwiękowy Biamp

Za jakość dźwięku odpowiada zestaw marki Biamp. W jego skład wchodzą mikrofony nablatowe Biamp Parle TTM-X, które doskonale zbierają głos z całej sali. Zarządzanie pracą mikrofonów oraz wzmacniacza odbywa się za pomocą matrycy audio Biamp Tesira. Dzięki temu rozwiązaniu, każdy uczestnik spotkania może być pewny, że jego głos będzie wyraźny i dobrze słyszalny, niezależnie od miejsca, w którym się znajduje.

Głośniki sufitowe Monitor Audio

Aby zapewnić równomierne rozproszenie dźwięku w całej sali, zastosowano cztery głośniki sufitowe Monitor Audio C1L. Dzięki ich strategicznemu rozmieszczeniu, dźwięk dociera do każdego zakątka pomieszczenia, co jest kluczowe podczas większych spotkań czy prezentacji.

Panel dotykowy do sterowania systemem

Cały system można łatwo kontrolować za pomocą naściennego panelu dotykowego. Umożliwia on zarządzanie wszystkimi elementami, w tym również oświetleniem. Intuicyjny interfejs sprawia, że każdy użytkownik szybko nauczy się obsługiwać system, co znacząco ułatwia prowadzenie spotkań i prezentacji.

Projektor z laserowym źródłem światła

Do wyświetlania prezentacji i materiałów wideo służy projektor Epson EB-L630U z laserowym źródłem światła. Charakteryzuje się on wysoką jakością obrazu i długą żywotnością. Towarzyszy mu elektrycznie rozwijany ekran Kauber Inceiling BT o szerokości 260 cm, który zapewnia dużą powierzchnię projekcyjną i wygodę użytkowania.

Ustroje akustyczne Mega Acoustics

Komfort prowadzenia rozmów w sali poprawiają również ustroje akustyczne marki Mega Acoustics. Dzięki nim, dźwięk w pomieszczeniu jest odpowiednio kontrolowany, co eliminuje echa i niepożądane odbicia, a tym samym poprawia jakość słyszenia.

Bezprzewodowe połączenie z systemem

Nowoczesność tej sali konferencyjnej dopełnia urządzenie Barco Clickshare CX-20 Gen2, które umożliwia bezprzewodowe połączenie się z systemem. Wystarczy podłączyć do swojego komputera przycisk Clickshare, aby natychmiast nawiązać połączenie z systemem. To rozwiązanie eliminuje problemy związane z kablami i zapewnia szybki start każdej wideokonferencji.

Profesjonalne nagłośnienie w siłowni dla pracowników

Nowoczesne miejsca pracy coraz częściej oferują swoim pracownikom dostęp do stref rekreacyjnych, w tym siłowni. Aby te przestrzenie były jeszcze bardziej przyjazne i funkcjonalne, niezwykle istotne jest profesjonalne nagłośnienie. Właściwie dobrane systemy audio mogą znacząco poprawić komfort i motywację do ćwiczeń.

Zestaw głośników

W naszej firmowej siłowni zastosowaliśmy wysokiej jakości głośniki sufitowe, które zapewniają równomierne rozprowadzenie dźwięku w całym pomieszczeniu. Dzięki temu muzyka jest dobrze słyszalna niezależnie od miejsca, w którym ćwiczy użytkownik. Głośniki te charakteryzują się czystym dźwiękiem oraz odpowiednią mocą, co sprawia, że nadają się zarówno do spokojnych ćwiczeń relaksacyjnych, jak i intensywnych treningów.

System zarządzania dźwiękiem

Za zarządzanie dźwiękiem w siłowni odpowiada zaawansowany system audio, który umożliwia łatwe dostosowanie głośności oraz wybór źródła dźwięku. Pracownicy mogą korzystać z różnych playlist, stacji radiowych czy nawet własnych urządzeń mobilnych. Intuicyjny panel sterujący pozwala na szybkie i proste zmiany ustawień, co zwiększa wygodę użytkowania.

Poprawa akustyki

Aby zapewnić jak najlepszą jakość dźwięku, w siłowni zastosowaliśmy również ustroje akustyczne. Pomagają one zredukować echa i niepożądane odbicia dźwięku, co przekłada się na bardziej klarowny i przyjemny odsłuch. Dzięki temu, muzyka w siłowni brzmi lepiej, a ćwiczenia stają się bardziej motywujące.

Polecane produkty

Kauber InCeiling BT - ekran elektrycznie rozwijalny

Kauber InCeiling BT - ekran elektrycznie rozwijalny

Elektryczny ekran projekcyjny do zabudowy sufitowej Kauber InCeiling Black Top (ramka 5cm, czarny pas 30cm)....
Monitor Audio C1L

Monitor Audio C1L

Głośnik sufitowy