O nas

Witamy na stronie internetowej sklepu abcav.pl

 

Początki naszej działalności związane są z firmą Koris - pierwszego salonu ze sprzętem audio-wizualnym w Poznaniu. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie i zainteresowanie naszych klientów nagłośnieniem strefowym, nagłośnieniem multiroom oraz zestawami kina domowego została powołana do życia w 2012 roku nowa spółka - abcav. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat zbudowaliśmy doświadczenie co pozwala nam na praktyczne i indywidualne podejście do każdego klienta. 

Asortyment. 

Towary, które oferujemy pochodzą z polskiej dystrybucji, posiadają polską gwarancję oraz polską instrukcję obsługi. U nas nie musisz się obawiać, że kupisz sprzęt, który nie jest objęty gwarancją autoryzowanych serwisów na terenie Polski. Sklep abcav.pl posiada status autoryzowanego dealera najbardziej liczących się marek w świecie domowego audio.

Studio odsłuchowe.

Wybór sprzętu audio-wizualnego do własnego domu lub mieszkania jest nie lada wyzwaniem. Na stronach producentów czy forach internetowych można znaleźć wiele praktycznych informacji, ale umówmy się szczerze, że każdy ma inne preferencje i oczekiwania od sprzętu, w który zamierza zainwestować. W odróżnieniu od sklepów sieciowych do dyspozycji naszych klientów udostępniamy nowoczesne studio odsłuchowe, które wyposażyliśmy w najlepszy sprzęt audio jaki można dostać na rynku. My jesteśmy od tego by pokazać różnicę i możliwości sprzętu, ostateczna decyzja należy do Ciebie.

Budujesz, remontujesz, marzysz?

Spełniaj z nami swoje marzenia. Zaczniemy od projektu okablowania, wykonamy lub sprawimy nadzór nad pracami instalatorskimi, skończymy na uruchomieniu i optymalnej konfiguracji Twojego nowego systemu.

  • Myślisz o swoim kinie domowym?
  • Chciałbyś by muzyka wypełniała twoją kuchnię, sypialnie albo łazienkę?
  • Telewizor to za mało, myślisz o projektorze i ekranie w salonie?
  • A może idziemy dalej i wspólnie z Loxone stworzymy kompleksowe rozwiązania dla twojego inteligentnego domu?

     

Jeżeli masz swoje własne pomysły, ale nie znalazłeś tego na naszej stronie to zostaw do siebie kontakt. Od lat z powodzeniem podejmujemy wyzwania, które na początku wydawały nam się trudne do realizacji. Każdy kolejny projekt i zadowolenie naszych klientów napędzają nas do dalszej pracy.