Prywatna sala kinowa

 

Kolejny raz realizujemy marzenia, tym razem przedstawiamy Wam salę kinową, która jest spełnieniem marzeń 3-pokoleniowej rodziny.

 

Realizacja tego projektu była wykonywana przy współpracy z biurem architektonicznym form’A Krzysztof Jędrzejewski. Zakres naszym prac obejmował nadzór i konsultacje nad projektem akustycznym sali, dobór odpowiedniego sprzęgu nagłośnieniowego, projektora oraz dźwiękoprzepuszczalnego ekranu.

Głośniki zlokalizowane zostały za ekranem, żeby maksymalnie zszyć dźwięk z obrazem. Jest to sposób realizacji, który spotykamy w każdym profesjonalnym kinie multipleksowym.

Dodatkowo w suficie umieściliśmy 4 głośniki Dolby Atmos oraz 4 głośniki bipolarne, które zostały osadzone po bokach i za fotelami.

Wszystkie elementy techniczne zostały ukryte, dzięki czemu widz przebywający w tej sali nie jest w stanie zlokalizować źródła dźwięku, co jeszcze bardziej potęguje wrażenia znane nam z projekcji filmu w pełnowymiarowej sali kinowej.

Cała sala została tak zaprogramowana, że sterowanie światłami i sprzętem audio-wizualnym odbywa się za pomocą jednego pilota.

 

Elementy zestawu:

Polecane produkty