Zaawansowany system audio w malowniczym domu nad jeziorem

 

W domu nad malowniczym jeziorem, tuż przy przystani jachtowej, stworzyliśmy zaawansowany system audio, który zapewnia wyjątkowe doznania zarówno miłośnikom muzyki, jak i natury. System podzielono na pięć stref, z których każda została zaprojektowana z myślą o optymalnym wykorzystaniu przestrzeni i doskonałej jakości dźwięku.

W salonie znajduje się zestaw kinowy Dolby Atmos, oparty na amplitunerze Onkyo TX-RZ50 oraz kolumnach Klipsch z serii Reference Premier II: RP-8000FII, RP-404C II, RP-500SA II, a także głośnikach sufitowych PRO-180RPC. Całość dopełnia potężny subwoofer SVS PB-2000 PRO, który gwarantuje głębokie basy i pełne zanurzenie w dźwięku.

Kuchnia i sypialnia wyposażone są w dwa głośniki sufitowe Monitor Audio C1L, które dostarczają krystalicznie czysty dźwięk, idealny do codziennego użytku i relaksu. W łazience zamontowano stereofoniczny głośnik sufitowy Monitor Audio C2M-T2X, zapewniający pełne pokrycie dźwiękiem w przestrzeni, gdzie komfort i relaks są najważniejsze.

Na tarasie, skąd rozpościerają się piękne widoki na jezioro i przystań jachtową, zainstalowano cztery głośniki Monitor Audio CL80, które tworzą idealne tło muzyczne do odpoczynku na świeżym powietrzu.

Cały system jest zarządzany przez zaawansowany multiroom Sonos, zintegrowany z amplitunerem Onkyo. Dzięki temu każda strefa może działać niezależnie lub być dowolnie grupowana, co pozwala na elastyczne dopasowanie do potrzeb użytkowników. Obsługa systemu jest niezwykle wygodna, możliwa przez aplikację na smartfony oraz trzy iPady zainstalowane na stałe na ścianach w strategicznych miejscach domu, zapewniając łatwy dostęp do kontroli dźwięku.

Ten dom to prawdziwy raj dla miłośników natury i muzyki. Zapewnia wyjątkowe doznania dźwiękowe w otoczeniu pięknych okoliczności przyrody, z bezpośrednim dostępem do jeziora i przystani jachtowej.

Polecane produkty

Klipsch RP-404C II (heban)

Klipsch RP-404C II (heban)

Kolumna centralna Klipsch RP-404C (heban).
KLIPSCH RP-500SA II

KLIPSCH RP-500SA II

Głośniki Dolby Atmos
Monitor Audio C1L

Monitor Audio C1L

Głośnik sufitowy
Monitor Audio C2M-T2X

Monitor Audio C2M-T2X

Głośnik sufitowy
Monitor Audio Climate CL80

Monitor Audio Climate CL80

Autoryzowany dealer, 5 lat gwarancji