Monitor Audio Climate CL60-T2 Autoryzowany dealer Poznań

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Monitor Audio
  • Dostępność: 2-3 dni robocze
  • szt.
  • 1 190,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Autoryzowany dealer, 5 lat gwarancji

CL60-T2 jest dwudrożnym głośnikiem satelitarnym w którego skład wchodzą: 6 1/2” przetwornik niskotonowy C-CAM oraz dwie 1” kopułki wysokotonowe Gold C-CAM. Przetworniki C-CAM zostały zaprojektowane tak, by oddać detale wysokich tonów oraz głębię dynamiki niskich częstotliwości. C-CAM to innowacyjna technologia pierwotnie stworzona dla przemysłu lotniczego i osmicznego, cechująca się lekkością materiału, a przy tym jego wysoką wytrzymałością.

Wspaniały dźwięk
Za szykownymi, wodoodpornymi maskownicami kryją się głośniki wysokotonowe oraz niskośredniotonowe, wykonane w znanej już technologii C-CAM, które zdefiniują każdy najdrobniejszy i najmocniejszy szczegół. C-CAM to innowacyjny stop stworzony dla przemysłu kosmicznego – materiał niesłychanie kruchy, ale równocześnie odporny na zniekształcenia. Umożliwia to prace przetwornika bez zakłóceń przy bardzo dużych wychyleniach i amplitudach. Oznacza to, że głośniki CL, nawet grając głośno – dostarczą czysty i zrozumiały dźwięk. Nieważne, czy będzie to wewnątrz, czy na zewnątrz pomieszczenia.

Mocna, wodoodporna konstrukcja
Można polegać na obudowie głośników, która chroni je przed czynnikami atmosferycznymi na zewnątrz. Szczelnie zamknięta i solidna obudowa o wysokiej wytrzymałości wykonana jest z polipropylenu i przetestowana na działanie zwiększonej wilgotności oraz długotrwałego działania promieni UV. Aluminiowe grille oraz uchwyty chronią przed niepożądanym kurzem.

Wspaniały styl
Niewielkie głośniki serii CL są dostępne w kolorach czarnym i białym. Dodatkowy atut to możliwość pomalowania ich na kolor, dostosowując je do reszty wystroju.

Wszechstronność w instalacji
Kluczową zaletą głośników CL jest ich wszechstronność i łatwość zainstalowania. Każdy uchwyt do mocowania głośników umożliwia jego pionowy i poziomy (175 stopni) przechył. Magnetyczne zaślepki chronią chronią zaczepy uchwytu na górze i dole głośnika i są łatwo ściągalne dla ponownego ich ustawienia. 

Znakomity bas
Jakość dźwięku na zewnątrz pomieszczenia jest optymalizowana przez membranę niskotonową ABR, która dostarcza jeszcze głębszego basu i chroni również wnętrze przed czynnikami atmosferycznymi.

 

Specyfikacja techniczna

Cecha Wartość
Pasmo przenoszenia: 63Hz - 30KHz
Czułość (1W@1m): 88 dB
Nominalna impedancja: 2 x 8 ohms
Maksymalne S.P.L: 108.8
Moc (RMS): 2 x 50W
Rekomendowana moc wzmacniacza (RMS): 15 - 100W
Przetworniki: 1 x 165mm (6 1/2”) C-CAM® średnio-niskotonowy
z podójną cewką.
2 x 25mm (1”) pozłacany C-CAM® wysokotonowy
Wymiary:
(H x W x D)
325 x 185 x 178.5 mm
Wymiary:
(H x W x D)
12 13/16 x 7 5/16 x 7 in
Całkowita Głębokość (wraz uchwytem
ściennym) mm (inches):
235 (9 1/4)
Dostępne wykończenia: White/Black
Waga: kg (lbs) 5.02 (11.04)

 

Cena za sztukę, kolumny sprzedawane w parach.