Epson - EF-100W - White

  • Producent: Epson
  • Dostępność: Poinformujemy Cię o możliwościach realizacji zamówienia

  • Historia ceny
  • 4 871,65 zł / szt.
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

EF-100W - White

PROJEKTOR ZAPROJEKTOWANY NA KAŻDĄ CHWILĘ

 

Oto stylowy, przenośny projektor laserowy, gotowy do użytku od razu po podłączeniu. Wyświetlaj obraz w dowolnym miejscu, na niemal każdej powierzchni i w niemal każdym kierunku – nawet w świetle dziennym. Urządzenie jest wystarczająco lekkie, by zabrać je w podróż, a dzięki kompaktowym wymiarom można w estetyczny sposób przechowywać je na półce z książkami. Jego wszechstronność umożliwia prezentowanie treści z telefonów, urządzeń do transmisji strumieniowej, laptopów, konsol do gier i nie tylko.

 

Wzornictwo z elegancją

To urządzenie łączy funkcjonalność ze stylem – wystarczy spojrzeć na jego metaliczne akcentyobudowę pokrytą imitacją skóry, zaokrąglone narożniki i minimalistyczne przyciski. Zaawansowanej technologii nadano elegancką, kompaktową formę, dzięki której projektor jest wystarczająco lekki, by przenosić go pomiędzy pokojami lub zabrać poza dom. Będzie on ozdobą każdego miejsca, w którym postanowisz z niego skorzystać.

 

Filmy w rozmiarze XXL

Ciesz się kinową jakością jasnego, żywego obrazu o imponującej przekątnej 150 cali. Projektor działa nawet przy świetle dziennym, nie trzeba zatem wyłączać światła, zasłaniać okien ani używać ekranu. Można też ustawić urządzenie na boku i wyświetlać obraz w dowolnym kierunku – na przykład na ścianę, sufit lub podłogę.

 

Niezwykłe wrażenia z gry

Zaproś znajomych na niezapomniany wieczór z grami. Dzięki możliwości wyświetlania obrazu o imponującej przekątnej 150 cali każdy może poczuć się, jakby był w centrum akcji. Projektor można zabrać wszędzie dzięki jego niewielkiej wadze i kompaktowym wymiarom. Prosta konfiguracja i port HDMI umożliwiają natomiast bezproblemowe podłączenie konsoli.

 

Łatwe oglądanie transmisji strumieniowych

Z łatwością oglądaj najnowsze seriale i filmy przy użyciu projektora. Otwarcie stylowego tylnego panelu ujawnia port przeznaczony do podłączania urządzeń do transmisji strumieniowej, takich jak Amazon Fire TV, Google Chromecast czy Roku.

 

Podłącz i korzystaj

Bez względu na to, czy chcesz wyświetlać go w stałej lokalizacji, na tymczasowym stoisku czy też podczas prezentacji portfolio, ten stylowy, przenośny projektor nadaje się do tego idealnie. Ostry obraz o żywych kolorach i dużej przekątnej uzyskać można w prawie każdych warunkach. Kierunek wyświetlania jest niemal dowolny – do stworzenia przestrzeni roboczej można wykorzystać m.in. ścianę, sufit lub podłogę.

 

Nowy sposób prezentacji pracy

Projektor EF-100 idealnie nadaje się do prezentacji odbywających się poza salami konferencyjnymi, dzięki czemu daje małym firmom nowe możliwości w zakresie przedstawiania oferowanych produktów i usług. Dzięki EF-100 stworzysz atrakcyjną prezentację warzywniaka, salonu piękności, galerii sztuki i nie tylko. Jest to również wspaniałe narzędzie dla fotografów chcących pokazać klientom swoje portfolio.

 

Wyższy poziom rozrywki

Laserowe źródło światła to nie tylko ciekawy gadżet. Dzięki niemu z projektora można korzystać codziennie – wystarcza ono nawet na 20 000 godzin użytkowania³, co oznacza możliwość oglądania treści przez najbliższe 10 lat bez martwienia się koniecznością wymiany.

Ciesz się krystalicznie czystym dźwiękiem dzięki możliwości wyboru ulubionego trybu dźwięku płynącego z wbudowanego głośnika o mocy 5 W. Możesz również podłączyć głośniki bezprzewodowe poprzez Bluetooth.

 

Model

EF-100B

Typ projektora LED / Kino domowe
Technologia 3LCD
Rozdzielczość 1280 x 720 HD Ready
Kontrast 2 500 000:1
Jasność 2000 lm
Poziom szumu 26 dB (ECO)/ 29 dB (Normalny)
Zużycie energii 172W (max) / 115W (ECO) / 0,4W (stand by)
Żywotność źródła światła 20.000h (w trybie oszczędnym)
Moc/źródło światła Laser
Zoom/Focus 1,35 x
Współczynnik odległości 1,04 - 1,40:1
Korekcja obrazu Auto pionowo: ± 45 °, Ręczna obsługa (lub "Instrukcja obsługi") poziomo ± 40 °
Odległość wyświetlania, tryb szerokokątny/tele 1,34 m - 1,81 m ( 60 cal ekran)
Wartość przesłony obiektywu projekcyjnego 1,49 - 1,77
Odległość ogniskowa 13,53 mm
Przekątna 30" ~ 150″
Wejścia video Wejście HDMI (2x)
Wejścia audio Brak
Wyjścia audio Stereofoniczne wyjście audio mini-jack
Porty komunikacyjne USB 2.0 typu A
Złącze USB 2.0 typu B
Bluetooth
Wbudowany głośnik 5 W
Waga 2,7 kg
Wymiary 210 x 230 x 92 mm
Funkcje Wbudowany głośnik
Pozioma i pionowa korekcja geometrii obrazu
Natychmiastowe włączanie/wyłączanie
Źródło światła o długiej żywotności
Quick Corner
Gwarancja 60 miesiące lub 12.000 h