Epson - EH-TW5700

 • Producent: Epson
 • Dostępność: Poinformujemy Cię o możliwościach realizacji zamówienia

 • Historia ceny
 • 5 475,47 zł / szt.
 • szt.
 • Oblicz_raty_duckblue

EH-TW5700

Projektor EH-TW5700 Full HD 1080p

 

Oglądaj filmy, sport i graj w gry wraz z rodziną i znajomymi, korzystając z tego przystępnego cenowo projektora Full HD do kina domowego, z lampą emitującą światło o mocy 2700 lumenów i dynamicznym współczynnikiem kontrastu 35 000:1. Technologia 3LCD pozwala pobudzić rozrywkę domową do życia, zapewniając jaskrawe i żywe obrazy o jasności nawet trzykrotnie większej niż w przypadku 1-chipowych projektorów DLP¹. Model ten charakteryzuje się także łatwą konfiguracją dzięki korekcji zniekształceń trapezowych oraz powiększeniu ręcznemu na poziomie 1,2 x.

 

Magia wielkiego ekranu

Ten projektor do kina domowego Full HD 1080p pozwala poczuć magię wielkiego ekranu, umożliwiając wyświetlanie obrazów o rozmiarze do 300 cali. Jest on w stanie wyświetlać większość nastrojowych scen z wyraźnie widocznymi cieniami i głębokimi czerniami, jednocześnie zapewniając wyrazistość, ostrość oraz płynność podczas scen przepełnionych akcją dzięki funkcjom: optymalizacji szczegółów oraz interpolacji klatek. Zanurz się całkowicie i graj w gry jak należy, wykorzystując zwiększony współczynnik gamma dla ciemnych kolorów. Zwiększ poziom jasności, aby uchwycić każdy szczegół, i ustaw proporcje obrazu 21:9, aby zapewnić lepsze wrażenia podczas gier.

 

Jasne i piękne obrazy

Projektor posiada wiele zaawansowanych technologicznie funkcji, które działają w tle, zapewniając niesamowite obrazy. Technologia 3LCD, opracowana przez firmę Epson, zapewnia generowanie wyjątkowo jasnych, a zarazem kolorowych obrazów dzięki jednakowemu natężeniu światła białego i kolorowego.

 

Większe możliwości

Dzięki usłudze Android TV możesz bezproblemowo odtwarzać materiały rozrywkowe oraz korzystać z serwisów streamingowych, mówić do Asystenta Google² i udostępniać treści ze swojego telefonu na projektorze.

 

Mocny głośnik

Ciesz się dynamicznym dźwiękiem, jaki zapewnia wbudowany głośnik o mocy 10 W lub po prostu podłącz soundbar, głośnik Bluetooth albo słuchawki, wykorzystując funkcję Bluetooth AptX.

 

Trwałe rozwiązanie

Szukasz trwałego, bezproblemowego i przystępnego cenowo rozwiązania, które spełni Twoje potrzeby związane z rozrywką? Model EH-TW5700 pozwala oglądać jeden film każdego dnia przez 11 lat dzięki trwałej lampie wykorzystywanej jako źródło światła³.

 

Kluczowe cechy

 • Magia dużego ekranu w Twoim domu: Ulubione filmy, gry i wydarzenia sportowe na dużym ekranie w Twoim domu
 • Łatwe konfigurowanie: Zoom 1,2x, korekcja geometrii obrazu w pionie i poziomie
 • Wyjątkowo trwałe rozwiązanie: Do 11 lat rozrywki²
 • Zaawansowany model w przystępnej cenie: Znakomity projektor Full HD 1080p
 • Wyjątkowo jasny obraz: Jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego (2700 lumenów)

 

1) Jasność kolorów (wytwarzane światło kolorowe) w najjaśniejszym trybie, zmierzona przez laboratorium zewnętrzne zgodnie z normą IDMS 15.4. Jasność kolorów zmienia się w zależności od warunków użytkowania projektora. Najlepiej sprzedające się projektory z technologią 3LCD firmy Epson w porównaniu do najlepiej sprzedających się projektorów 1-chipowych z technologią DLP, na podstawie danych sprzedażowych NPD za okres od maja 2017 r. do kwietnia 2018 r.
2) Funkcja Google Search jest dostępna na całym świecie. Funkcja Google Search nie zapewnia komunikacji pomiędzy inteligentnym rozwiązaniem a usługą Google Home. Asystent Google jest dostępny w wybranych krajach – 16 krajach (Japonii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Brazylii, Meksyku, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Szwecji, Wietnamie, Indonezji, Korei Południowej, Australii, Indiach)
3) Na podstawie filmu trwającego średnio 1 godzinę i 45 minut, oglądanego codziennie przy włączonym trybie Eco dla lampy.

 

Model

EH-TW5700

Typ projektora Kino domowe
Technologia 3LCD
Rozdzielczość Full HD 1080p, 1920 x 1080, 16:9
Kontrast 16 000:1
Jasność 2700 ANSI lm
Poziom szumu 36 dB (tryb normalny) / 28 dB (tryb ECO)
Zużycie energii 297W (tryb normalny) /227W (tryb ECO) / 0.2W (tryb czuwania)
Żywotność źródła światła 7.500h (tryb ECO) / 4.500h (tryb normalny)
Moc/źródło światła 200W
Obiektyw Optyczny
Zoom/Focus 1.2x / ręczny
Współczynnik odległości 1,22 - 1,47:1
Odległość od ekranu 2,17 m - 2,61 m ( 80" ekran)
Przekątna 30" - 330"
Wejścia video HDMI 1.4
Wyjścia audio 3,5 mini-jack
Porty komunikacyjne USB 2.0 Type B (Service Only)
Bluetooth tak
Android TV tak
Wbudowany głośnik 10W
Waga 3,6 kg
Wymiary 309‎ x 315 x 122 mm
Wyposażenie standardowe Urządzenie podstawowe, Kabel zasilający, Pilot z bateriami, Instrukcja obsługi (CD), Warranty card
Funkcje Regulacja głębi 3D, Suwak wyłączania obrazu/dźwięku, Android TV, Automatyczna korekta trapezu, Wbudowany głośnik, Interpolacja klatek, Tryb gier, Pozioma i pionowa korekcja geometrii obrazu, Długa żywotność lampy, Quick Corner
Gwarancja 24 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu, Lampa: 36 miesiące/miesięcy lub 3.000 h