Inakustik - REFERENZ AC-2404 AIR HQ (2.0m) - REFERENZ - przewód zasilający - Salon Poznań

  • Producent: Inakustik
  • Dostępność: Poinformujemy Cię o możliwościach realizacji zamówienia

  • Historia ceny
  • 9 499,00 zł / szt.
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

REFERENZ AC-2404 AIR HQ (2.0m)

 

REFERENZ - przewód zasilający

 

    Referencyjny kabel zasilający AIR-2404 AIR został specjalnie zaprojektowany do łączenia wysokiej klasy systemów audio i jest oparty na legendarnej technologii in-akustik Air. Ma wiele wyrafinowanych detali konstrukcyjnych, które przeciwdziałają opisanym efektom.

Obejmuje to strukturę wielordzeniową, dzięki której powstałe pola magnetyczne zachodzą na siebie i kompensują się. Podział na kilka mniejszych, oddzielnych przewodów również zmniejsza efekt naskórkowy. W ten sposób cały przekrój przewodu pozostaje użyteczny.

Ponadto kabel jest ekranowany gęstą siatką cynowanych drutów miedzianych. Chroni to sąsiednie komponenty audio przed pozostałymi polami zakłóceń.

 

    Mimo całej miłości do audiofilskiego dźwięku, bezpieczeństwo odgrywa szczególną rolę w tej kategorii kabli. Z tego powodu każdy kabel referencyjny AC-2404 AIR jest testowany niezwykle dokładnie. Oprócz intensywnego testu działania, każdy kabel przechodzi również test izolacji i testu wysokiego napięcia. Wynik jest rejestrowany, a każdy kabel otrzymuje indywidualny numer seryjny.

 

    Konstrukcja AIR Helix jest absolutnie wyjątkowa. Aby jak najlepiej zbliżyć się do idealnej izolacji powietrza, firma in-akustik opracowała specjalne klipsy. Wewnątrz kabla duża liczba tych klipsów tworzy ramę nośną, która utrzymuje spirale w przewodach sygnałowych w powietrzu i prowadzi je przez kabel w określonej odległości.

 

    Podobnie jak wszystkie kable głośnikowe i audio serii referencyjnej, Reference AC-2404 AIR jest całkowicie produkowany w Niemczech. Zaciski są montowane, a przewody są gwintowane ręcznie z wielką starannością w fabryce. Powstały AIR Helix jest następnie ręcznie dopasowywany do płaszcza sieciowego PE, zanim zostaną zamontowane wysokiej jakości wtyczki i sprawdzony zostanie kabel pod kątem prawidłowego działania.