Klipsch - RP-240D On-Wall

  • Producent: Klipsch
  • Dostępność: Poinformujemy Cię o możliwościach realizacji zamówienia

  • Historia ceny
  • 1 499,00 zł / szt.
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

RP-240D On-Wall

Głośnik instalacyjny / Kolumna podstawkowa

 

Klipsch Reference Premiere Designer On-Wall to cztery modele: RP-140D, RP-240D, RP-440D SB, RP-640D. Zastępują dotychczasową serię Gallery.

Seria płaskich głośników Klipsch On-Wall, przeznaczona jest do montażu na ścianie lub do ustawienia na podstawce. Kolumny oferują mocny i dynamiczny dźwięk. Są idealne wszędzie tam gdzie ważna jest minimalna ingerencja w wygląd pomieszczenia. Matowe wykończenie kolumn i materiałowa maskownica, pozwalają im wtopić się w każdą, nawet najnowocześniej urządzoną przestrzeń. Wyjątkowy i nowoczesny wygląd, pasował będzie do większości projektów architektonicznych.  

Model RP-240D to drugi z podstawkowych reprezentantów serii Klipsch On-Wall. Może został postawiony (pozycja pionowa, podstawa w komplecie) lub zawieszony (pozycja pozioma). Kolumny RP-240D stworzone zostały do pracy w wielokanałowych systemach kina domowego lub jako głośniki "przednie" w zestawie stereo (niezbędne jest wsparcie subwooferem Klipsch). Umieszczone na tylnej ściance obudowy kanał, pozwala na ukrycie w nich przewodu głośnikowego. 

Wysoka efektywność kolumny pozwala mu na współpracę z dowolną elektroniką. Brzmienie charakteryzuje się doskonałymi wrażeniami przestrzennymi oraz dużą szczegółowością. 

Zainstalowane przetworniki niskośredniotonowe mają wielkość 8,9 cm. Bardzo lekkie membrany Cerametallic wykonano z połączenia aluminium oraz warstwy ceramiki. Przetworniki wysokotonowe umieszczone są w tubie Tractrix® i oparte zostały na tytanowej kopułce o średnicy 2,54cm. Wspiera je technologia LTS, która oferuje równomierny (liniowy) ruch membrany w obu kierunkach (także przy dużej głośności), generując minimalne zniekształcenia.      

 

Głośnik niskotonowy Dwa 3.5” (8.89 cm) głośniki niskotonowe Cerametallic
Głośnik wysokotonowy 1” (2.54 cm) tytanowa kopułka LTS z 90°x 90° Tractrix Horn
Impedancja 8 Ω
Konstrukcja dwudrożna bass reflex
Moc krótkotrwała/długotrwała 75W / 300W
Pasmo przenoszenia 67Hz-25kHz +/- 3dB
Skuteczność 94dB @ 2.83V / 1m
Waga 2.38 kg/szt.
Kolor czarny matowy
Wymiary 40.64 x 15.24 x 6.10 cm