Rel - 212/SX

 • Producent: REL
 • Dostępność: Na zamówienie

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 22 990,00 zł brutto
 • 24 490,00 zł / szt.
 • szt.
 • Oblicz_raty_duckblue

212/SX

Subwoofer aktywny

 

212 / SX oparto na mocnych stronach legendarnego modelu 212 / SE. Ulepszone aluminiowe przetworniki z dodatkami z włókna węglowego są mocniejsze, nowa płaska membrana pasywna zapewnia jeszcze niższe zejście basu, a nasz PerfectFilter ™ umożliwia odtwarzanie kruszącego mury niskiego basu z większą prędkością i większą ilością powietrza, sprawiając, że nowy 212/SX klasą przewyższa jeszcze swojego znakomitego poprzednika.

 

Jakość i potęga brzmienia

W RELu głębsze zrozumienie skąd bierze się jakość dźwięku leży u podstaw wszystkiego, co robimy. Dlatego z jednej strony 212/SX grzmi i wstrząsa fundamentami, z drugiej wydobywa nawet drobne detale i przywraca ciepło tonom średnim, by zachować właściwą równowagę całej prezentacji. Dysponując 1000 watów mocy dla (4) 12-calowych (305 mm) przetworników 212/SX wytwarza odpowiednie ciśnienie akustyczne, by wypełnić całe pomieszczenie pełnym, bogatym w informacje, potężnym basem.

Udoskonalenia zarówno naszych legendarnych ultraszybkich filtrów, jak i nowo opracowanych przetworników dają efekt w postaci mocniejszego uderzenia, a jednocześnie ożywienia cichszych, łagodniejszych momentów, poprawiając jakość brzmienia w obu ekstremalnych przypadkach. Nasz nowy subwoofer pisuje się równie doskonale w wysokiej klasy 2-kanałowych systemach, jak i w kinach domowych wysokiej mocy.

 

Dwa woofery Continuous Cast™ Alloy

Lekkie elementy z włókna węglowego, przymocowane z tyłu każdej membrany aluminiowej aktywnych przetworników służą zarówno jej wzmocnieniu, jak i wyciszeniu. Dwa aktywne przetworniki o średnicy 12” (305 mm) dysponują teraz dodatkowymi 12 mm skoku, a także korzystają ze zaktualizowanej geometrii zawieszenia i wyższej mocy. Wyposażona w zupełnie nowy, podwójny kosz membrana pasywna o dużej mocy umieszczona na dole obudowy zapewnia potężny niski bas. Efektem jest duży krok naprzód w porównaniu do poprzednika, modelu 212, już przecież genialnego, który teraz gra głośniej i z większą swobodą, jednocześnie prezentując więcej najdrobniejszych szczegółów, powietrza i przestrzeni z jeszcze wyższą precyzją.

 

Dwie pasywne węglowe membrany pasywne

Nasze unikalnie strojone membrany pasywne wykorzystują specjalne zawieszenie, teraz z liniowym skokiem wydłużonym o 30 mm, aby zapewnić klasę brzmienia znacznie przekraczającą oferowaną przez konwencjonalne subwoofery. Nasza nowa pasywna membrana SuperProgressive ™ dysponuje wyjątkowo długim skokiem, co pozwala na bardzo głośne granie przy zachowaniu zmiennej sztywności jej zawieszenia.

Skierowana w dół membrana pasywna emituje głęboki, pełzający po podłodze bas, który wprawia cały pokój w drżenie. Drugą membranę pasywną zamontowano nad panelem wzmacniacza na tylnej ściance. Ta jednostka generuje otaczający „atmosferyczny” bas, który dodaje powietrza i barwy dźwiękowi. Ustawienie subwoofera blisko tylnej ściany lub w rogu pomieszczenia pozwala na wytworzenie wyjątkowo długich fal i pozwala pojedynczemu subwooferowi odtwarzać niskie częstotliwości z łatwością i swobodą.

 

Ktokolwiek powiedział „potęga korumpuje” nigdy nie słyszał 212/SX w akcji

Wyjątkowa niezawodność tysięcy sztuk wzmacniacza Gen 5 jest najlepszym dowodem jego ekstremalnej mocy i niezawodności. Dzięki mocy wyjściowej rzędu 1000 watów oraz możliwości jednoczesnego podłączenia urządzeń przez wejścia High Level i .1 / LFE z opcjonalnym najnowocześniejszym systemem bezprzewodowym, 212/SX wart jest każdej wydanej złotówki. Dostarcza niesamowicie niski, a jednocześnie doskonale kontrolowany bas nawet na poziomie, przy którym większość wzmacniaczy traci kontrolę.

212/SX daje wrażenie niemal nieograniczonej mocy połączonej z precyzją. Tam, gdzie inni oferują brutalną siłę, my zapewniamy ogromną moc i klasę w zakresie każdej innej drugorzędną kategorii jakości brzmienia i to z łatwością i wyjątkową wszechstronnością. Ogłuszający dźwięk teledysku muzycznego z koncertu albo z kinowego hitu? Proszę bardzo. Pięknie oddane kobiece wokale, precyzyjnie ulokowane w przestrzeni wśród kamiennych murów zabytkowego opactwa? Nie ma problemu.

 

System łączności bezprzewodowej Airship Zero-Compression

Skorzystaliśmy z okazji, aby opracować nowy, oferujący wysoką rozdzielczość i brak kompresji system łączności bezprzewodowej audiofilskiej klasy dla modelu 212/SX oraz naszych najnowszych propozycji z serii Reference. Airship ™ to nowy wojskowej klasy system bezprzewodowy wykorzystujący częstotliwość 5,8 GHz wbudowany w monolityczny układ LSI, który zapewnia niezwykle szybki bas. System ten wykorzystujemy do przesłania sygnału w 2 kanałach w całym paśmie, nie tylko basowym. Pierwszy kanał obsługuje nasze wejście wysokopoziomowe i może być używany zarówno dla stereofonicznego basu, jak i pojedynczego kanału przy współpracy z monoblokami. Jednocześnie Airship będzie przetwarzał kanał .1/LFE niezbędny do efektów specjalnych w filmach, więc dostępne są zarówno wejścia RCA, jak i XLR. W przyszłości spodziewamy się wprowadzenia na rynek większej ilości bezprzewodowych aktywnych głośników, dlatego dodaliśmy również niskopoziomowe wejścia stereofoniczne. Dzięki Airship jesteś gotowy na przyszłość.

 

Specyfikacja techniczna

Budowa:  Aktywna (nie wymaga wzmacniacza)
Przetworniki:  Dynamiczne
Głośniki niskotonowe: 2x 12 cali (300mm) long-throw
2x 12 inch (300mm) membrana pasywna
Membrana pasywna:  TAK
High Level: TAK
Moc ciągła (RMS):  1.000W
Kontrola fazy subwoofera: 
 • TAK
 • 0
 • 180
Wi-Fi:  NIE
Bluetooth:  NIE
Wyjście USB: NIE
Wejście Ethernet/LAN:  NIE
Trigger:  NIE
Łączność subwoofera: Przewodowy
INNE: wzmacniacz NextGen5
:: możliwość podłaczenia bezprzewodowego z systemem REL AirShip (do kupienia oddzielnie)
Wysokość: 83.8cm
Szerokość: 36.2cm
Głębokość: 51.4cm
Waga: 58kg
Gwarancja: 24 miesiące