Rel - AirShip

  • Producent: REL
  • Dostępność: Poinformujemy Cię o możliwościach realizacji zamówienia

  • Historia ceny
  • 1 690,00 zł / szt.
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Airship

Moduł łączności bezprzewodowej

 

Airship to nasz najnowocześniejszy system łączności bezprzewodowej o zerowej kompresji, przeznaczony do użytku z najnowszą serią S i wieloma innymi subwooferami REL. Naszym celem w tym projekcie było bezprzewodowe połączenie o jakości łącza przewodowego.

Zaprojektowany dla: S/510 i S/812. Kompatybilny z G1 MK II.

AirShip może być również używany do połączeń o wysokim lub niskim poziomie oraz połączeń bezprzewodowych .1/LFE dla subwooferów innych producentów.

Tylko S/510 i S/812 są zaprojektowane tak, aby odbiornik był przykręcony do tylnego panelu wzmacniacza.

 

AirShip – łącze bezprzewodowe o jakości przewodowego

Cel naszej pasji

Szczycimy się naszą zdolnością do dostarczania dźwięku o niezwykle wysokim poziomie i solidnych protokołów połączeń bezprzewodowych, które oferujemy od ponad dziesięciu lat. AirShip przewyższa wszelkie wcześniejsze konstrukcje, ponieważ korzysta z pasma 5,8 GHz, częstotliwości zarezerwowanej wcześniej do celów wojskowych przez wojska USA i NATO. Rezultatem jest najszybszy, najbardziej transparentny interfejs bezprzewodowy, jakiego kiedykolwiek doświadczył nasz zespół projektowy, osiągający jakość łącza przewodowego.

Ultrawysokiej jakości sieć bezprzewodowa zapewnia właścicielowi szereg korzyści, w szczególności swobodę umieszczania subwoofera. Pozwala to na osiągnięcie znakomitych efektów bez uciążliwego kabla. Teraz możesz umieszczać subwoofery w odległych narożnikach, wzdłuż szklanych ścian lub na podłogach z twardego drewna, aby zapewnić doskonałe wrażenia dźwiękowe i estetyczne.

 

Sygnały wysokopoziomowy i .1 – równocześnie

AirShip pozwala na jednoczesne korzystanie z naszego nowego połączenia 5,8 GHz, zarówno dla połączenia WYSOKOPOZIOMOWEGO, jak i .1 / LFE, wykorzystywanego w wysokiej jakości kinie domowym. W ten sposób jednocześnie obsługiwana jest zarówno muzyka dwukanałowa, jak i wielokanałowe kino, co oznacza, że możemy możesz używać subwoofera REL z dowolnym źródłem sygnału, czy to muzyki, czy kina, bez konieczności przełączania kabli.

Wejście wysokopoziomowe jest zaprojektowane do przyjmowania sygnałów stereo (dwukanałowych) z zacisków głośnikowych wzmacniacza zintegrowanego lub wzmacniacza mocy. Ma to tę zaletę, że subwoofer odbiera dokładnie ten sam sygnał, co głośniki główne. Oznacza to, że ​​charakter basu z głównego systemu jest przenoszony do naszego systemu subbasowego. Wraz z naszymi niezwykle szybkimi, naturalnie brzmiącymi filtrami, AirShip oferuje korzyści wynikające z doskonałej integracji systemu REL i systemu audio.

Aby uzyskać najwyższą jakoś dźwięku w kinie domowym, wejście .1 / LFE ma własny dedykowany kanał bezprzewodowy, który umożliwia przesłanie nawet najbardziej dynamicznych efektów specjalnych w kinie. AirShip zapewnia dwa równoległe kanały przesyłu – wysokopoziomowy dla muzyki i dla kina domowego (lub niskopoziomowy, coraz bardziej potrzebny na przykład dla aktywnych głośników bezprzewodowych) i drugi kanał dla wejścia .1/LFE w zastosowaniach kinowych.

Gdy oba są używane prawidłowo, normalne kino zmienia się, ponieważ zimny, ostry dźwięk większości tego typu systemów staje się bogaty i pełny. Dialogi i efekty nabierają nowego realizmu, ponieważ w każdym momencie filmu mamy do czynienia z pełnym zakresem dźwięków, podczas gdy kanał .1 zapewnia dodatkowe wrażenia podczas 15-20 minut filmu, w których niskie tony są szczególnie aktywne. To naprawdę najlepsze, co można wziąć z obu światów.

 

Parowanie jest proste

(nie są wymagane ani laptopy, ani aplikacje)

Zaprojektowaliśmy AirShip tak, aby zapewnić proste, eleganckie połączenie, które działa tak płynnie, jak wygląda. Wystarczy w ciągu kilku sekund od siebie podłączyć do zasilania oba urządzenia, nacisnąć przycisk, a AirShip wyszuka pasujący do niego odbiornik i połączy się z nim. Standardowy czas parowania wynosi mniej niż 5 sekund.

 

Wolność i jakość

Dla wielu możliwość słuchania muzyki z najwyższej jakości dźwiękiem we wspaniałym, pełnym zakresie przy jednoczesnej możliwości dowolnego ustawienia subwoofera była marzeniem poza ich zasięgiem. AirShip pozwala na zburzenie ostatecznych barier między jakością dźwięku, umiejscowieniem i atrakcyjnym wyglądem pokoju. raz zdobyte doświadczenie nie pozwoli nam już nigdy powrócić do wcześniejszych kompromisów.

 

Specyfikacja techniczna

Wejścia: Wysokopoziomowe: Neutrik Speakon, L/R | niskopoziomowe: RCA, LFE/1 x RCA, LFE/1 x XLR

Impedancja wejściowa: XLR .1/LFE

10 kΩ

Moc nadajnika: <3 dBm

Zasięg nadajnika: 10 m bez przeszkód po drodze

Zasilanie: 5 V DC, wtyk 5,5 mm

Power Consumption: 600 mW

 

Wymiary

Nadajnik: 152,4 x 152,4 x 66,7 mm

Odbiornik: 139,7 x 109,5 x 30 mm

Kolor: czarny

 

Akcesoria

Zasilacz: x2

Kabel głośnikowy: 3 m

Kabel RCA: 2 m