SVS Prime Bookshelf

  • Producent: SVS
  • Dostępność: Poinformujemy Cię o możliwościach realizacji zamówienia

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 3 799,00 zł brutto
  • 2 849,00 zł / para
  • para
  • Oblicz_raty_duckblue

SVS PRIME BOOKSHELF

KOLUMNY PODSTAWKOWE

 

SVS Prime Bookshelf to kolumny podstawkowe. Charakteryzują się wyjątkową precyzją oraz równowagą tonalną. Doskonale sprawdzą się przede wszystkim w dwukanałowych systemach stereofonicznych lub jako kolumny frontowe w małych i średnich systemach kina domowego. Wyraźny, przestrzenny dźwięk połączony z solidnym basem oraz sporym zapasem mocy sprawia, że kolumny mogą z powodzeniem rywalizować z podobnymi konstrukcjami na rynku.         

Pod względem jakości dźwięku SVS Prime Bookshelf ustawiają poprzeczkę wysoko. Przejrzystość, szerokość czy stabilność sceny dźwiękowej jest na bardzo wysokim poziomie. Jakość obrazowania wokalu oraz towarzyszących mu instrumentów muzycznych zbliża słuchacza do sali koncertowej. 
 
SVS Prime Bookshelf zostały zbudowane, by zmierzyć się z najbardziej wymagającą ścieżką dźwiękową. Nieważne czy zapisanej w formacie stereo czy wielokanałowym. Słuchając muzyki poprzez Prime Bookshelf odkryć możesz szczegóły, których na innych kolumnach do tej pory nie usłyszałeś. 
 
 
PRZETWORNIKI
Każdy element konstrukcyjny głośników Prime Bookshelf został zaprojektowany z myślą o doskonałym brzmieniu. Od najwyższej klasy głośników i zwrotnicy SoundMatch po wyjątkowo grube przegrody i wewnętrzne usztywnienia, które zostały zoptymalizowane pod kątem technologii FEA.
 
Jednocalowy głośnik wysokotonowy jest lekki, sztywny i bardzo wydajny. Nawet grając głośno, wysokie częstotliwości przenoszone są krystalicznie czysto. Duża przejrzystość brzmienia łączy się z wzorowym wokalem, który jest jednocześnie ostry, delikatny i naturalny.
 
6,5 calowy głośnik niskotonowy bez wysiłku dostarczają głębokiego i wyraźnego basu. Materiał stożka jest niezwykle lekki i sztywny. Wprowadzają słuchacza w świat muzyki, podkreślający basowy charakter instrumentów i efektów dźwiękowych w filmach i koncertach. Głośnik niskotonowy ma oddzielną wewnętrzną, szczelną komorę o specjalnie zaprojektowanym kształcie. Rezultatem są wyraźne średnie tony oraz głęboki, mocny i dokładny bas, który słyszysz i co ważniejsze, czujesz. 
 
 
ZWROTNICA
Ponieważ przetworniki klasy premium wymagają doskonałej "elektroniki". Nie szczędzono więc wydatków na innowacyjną 2 drożną zwrotnicę SVS SoundMatch. Konstrukcja jej została zaprojektowana tak, aby każdy głośnik niskotonowy miał swój własny dyskretny tor. Rezultatem tego jest dynamiczna, zwarta i precyzyjną scena dźwiękowa, z dokładną charakterystyką pasma we wszystkich miejscach odsłuchowych w pomieszczeniu. Precyzyjne strojenie zwrotnicy SoundMatch zapewnia niezrównaną dokładność w całej rozpiętości przenoszonego pasma. Od najwyższych dźwięków sopranu po głębokie basy. Odwzorowuje przy tym zapis pierwotnej ścieżki dźwiękowej.
 
 
OBUDOWA
Obudowy kolumn Prime Bookshelf wykonane zostały z płyty MDF. Pokryte są okleiną w kolorze black ash lub black high gloss. Specjalnie zwężone krawędzie frontów zasłania idealnie dopasowana czarna maskownica. Mimo kompaktowych gabarytów kolumny zwracają uwagę nowoczesnym wzornictwem i wyjątkowym dźwiękiem.
 
 
GWARANCJA
Kładąc nacisk na wysokie standardy jakościowe oraz wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów firma SVS wprowadziła 5-letnią gwarancję na kolumny pasywne oraz subwoofery. 
 
SVS 5 lat gwarancji !
SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
 
Głośnik niskotonowy 6.5” (16,5cm) membrana polipropylenowa
Głośnik wysokotonowy 1" (2,54cm) tytanowa kopułka
Impedancja 8 Ω
Konstrukcja dwudrożna bass reflex
Moc krótkotrwała/długotrwała Zalecana moc wzmacniacza od 20 do 150 W
Pasmo przenoszenia 48 Hz-25 kHz (±3 dB)
Skuteczność 87 dB (2.83V @ 1 meter full-space, 300-3kHz)
Waga 7,03kg
Kolor Black Ash, Black Piano Gloss
Wymiary 33,78 x 20,32 x 26,16 cm