SONY - VPL-PWZ10

  • Producent: SONY
  • Dostępność: Poinformujemy Cię o możliwościach realizacji zamówienia

  • Historia ceny
  • 12 164,70 zł / szt.
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

VPL-PWZ10

Kompaktowy i elastyczny projektor Laserowy z wysoką rozdzielczością WXGA do wyraźnych prezentacji

 

 

Projektor Sony VPL-PWZ10 jest projektorem laserowym z wysoką rozdzielczością, który jest w stanie osiągnąć żywotność do 20000 godzin. Dzięki połączeniu wysokiej jasności wynoszącej 5000 lumenów oraz rozdzielczości WXGA projektor Sony wyświetla ostre i jasne obrazy. Dzięki dwóm wejściom HDMI oraz funkcjonalności HDBaseT projektor jest zdecydowanie atrakcyjny pod względem złącz. Projektor Sony postawił na źródło światła laserowo-fosforowe o długiej żywotności oraz na silnik 3LCD BrightEra. Konserwacja urządzenia zostaje wyeliminowana dzięki zautomatyzowanemu systemowi filtrów, który regularnie oczyszcza projektor z kurzu. Dzięki stylowemu designowi projektor można zastosować w każdym miejscu. Czy to w szkole czy też w przedsiębiorstwie. Projektor może zostać zamontowany w każdym możliwym miejscu. 

 

Cechy charakterystyczne:

•Źródło światła laser-fosfor Z

•Rozdzielczość WXGA

•5.000 ANSI Lumenów jasności

•2 x HDMI

•HDBaseT

 

Technologia obrazu

Do zalet technologii laserowo-fosorowej Z zaliczamy ekstremalnie długą żywotność do 20000 godzin. Technologia laserowa w połączeniu z BrightEra 3LCD oferuje wspaniały obraz. Rozdzielczość projektora WXGA 1280 x 800 punktów obrazu pokrywa obszar HD Ready. To pretenduje go do wyświetlania cyfrowych treści poprzez jedno z oferowanych dwóch złącz HDMI.

 

Jego jasność pretenduje go do zastosowania w dużych pomieszczeniach z mocnym oświetleniem. Tym samym w połączeniu z technologią laserowo-fosforową Z i silnikiem 3LCD BrightEra projektor wyświetla bardzo dobry obraz co potwierdzają testy projektora Sony VPL-PWZ10. Technologia Reality Creation umożliwia przy pomocy wydajnej bazy danych optymalizację na płaszczyźnie pixeli. Dzięki optymalizaci kontrastu ciemniejsze i jaśniejsze miejsca są analizowane i dopasowywane tak aby stworzyć jak najbardziej mocne i głębokie wartości czerni.

 

Ustawienia

Dzięki połączeniu LensShiftu oraz 1,49-krotnemu zmechanizowanemu zoomowi oraz funkcji Keystone projektor posiada wszechstronne możliwości ustawień obrazu. Pionowa  (+55% -20%) oraz pozioma  (+/-10%) funkcja  LensShift umożliwia zastosowanie różnych odległości oraz różnych pozycji.  Dzięki wszechstronnym możliwościom dopasowania przy pomocy funkcji LensShift możemy zamontować projektor praktycznie wszędzie nawet poziomo. Ewentualne, powstałe skosy można wyrównać przy pomocy funkcji Keystone (pion +/-30° poziom +/-30°). Zbyt mocne zastosowanie korekcji Keystone wypływa jednak niestety na jakość obrazu.

 

HDBaseT

Dzięki funkcji HDBaseT możemy przesyłać video, audio oraz dane sterowania poprzez LAN kablem do 100 metrów. Sygnał audio-video jest przesyłany w wysokiej rozdzielczości i nieskompresowany.

 

Złącza

W kwestii złącz projektor Sony VPL-PWZ10 jest bardzo dobrze wyposażony. Posiada on następujące wejścia i wyjścia: 2 x wejście HDMI, wyjście oraz wejście D-sub 15pin, wejście BNC Video, wyjście i wejście Mini Jack Audio, wejście RS232C Din 9 pin, USB Typ A,B, HDBaseT i wejście RJ45.